Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bizonytalanságban és kétségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalanságban és kétségek között hagyva hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha esetleg volt valaki hasonló cipőben és leírná a tapasztalatait, annak nagyon megköszönném!


Volt párommal 3,5 évig voltunk együtt ebből 3 évet laktunk együtt. Az elején nagyon jó volt a kapcsolatunk, rengeteg időnk volt egymásra,imádtuk egymást. Bemutatott a családjának, szimpatikusok voltak engem is kedveltek. Az én családom viszont kicsit nehezebb eset, mert mindig egy művelt, tanult embert szántak mellém. Volt párom nem érettségizett le csak egy szakmunkás képzője van.


A lényeg az, hogy fél év ismeretség után leköltöztem hozzá. 1 telek 2 ház...Rohadt rossz döntés volt, mert itt jöttek a bajok. Az anyukája folyamatosan bele kötött mindenbe, szinte kiállhatatlan módon. Mit főzök, hova megyek, néha még a szemetet is áttúrta mit dobok ki. Rengeteg vita volt közöttünk, a párommal is vitáztunk emiatt. Ő nem jött a családi bulikra, mert a családom nem igazán fogadta el, de ő sem volt nyitott feléjük. Meg sem próbálta megismerni őket.


A munkába temetkeztünk sajnos, hogy minél előbb lépni tudjunk,és közösen elkezdeni egy nyugis életet de közben elfelejtettük szeretni egymást. Vagyis állítása szerint én felejtettem el szeretni őt.


Próbáltam minden téren helyt állni a kapcsolatunkban,de nem volt elég. Mindig volt olyan dolog amibe bele kötött a családja. Húzták ellenem, folyton hazudoztak hogy én ezt csinálom meg azt csinálom.


Egyik nap zokogva sírt a nyakamba, hogy soha nem szeretne senki mást csak engem és nem enged el...össze akartam pakolni . Másnap pedig leültetett és azt mondta nincs értelme a kapcsolatunknak mert kiöltem belőle mindent.Ezt egyszerűen képtelen vagyok felfogni. Rengeteg mindent elértünk az évek során, amire büszkék is voltunk, nagyon jó életünk volt ezeket leszámítva.


Most pedig azon kapom magam, hogy a munkatársainál vigasztalódik, akik közül az egyik csaj és mindig is hajtott a páromra. Kérdeztem tőle, hogy ő miatta volt e ez a dolog, de azt állítja nem, csak kedveli a csajt, aztán majd alakul.


Másnap megkérdezte tőlem, hogy én mit szeretnék, újra kezdeném e vele tiszta lapokkal. Időt kértem...m meg bejelenti hogy adtak egymásnak egy esélyt a csajszival, de nem jön vele össze mert még nem tudna miattam.Mindenben engem lát és csak fél egyedül lenni.

Nagyon jól tudom, hogy a családja keze van benne, de az a baj, hogy szeretem ezt a férfit. Az életemet jelentette 3 évig. Nem tudom csak úgy elfelejteni. Bizonytalan vagyok, mert nem tudom mit hoz a jövő. De attól félek, ha megbánja nem lesz erőm nemet mondani, pedig tudom hogy ez lenne a helyes.


Tudnátok nekem tanácsot adni? Ilyenkor mi a legjobb megoldás? Szenvedni és feledni vagy szenvedve reménykedni?


24/N


2017. márc. 17. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Meddig alázod még magadat egy farokért? A
2017. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az a legjobb megoldás hogy hátahagyod ezt a mérgező környezetet és újrakezded az életed. Jézusom, 24 vagy, még előtted az élet!!!


Nem könnyű és nem is kell holnapra elfelejteni, gyászold meg, kell.

De miért aláznád meg magad, kaparnád magad vissza lábtörlőnek??? Igen, valószínűleg a családja van benne. De ő hagyta, hogy manipulálják, ellened fordítsák. És még ez az ember a párod? Nem hiszem.


Pár hónap múlva, tiszta fejjel inkább örülni fogsz hogy most derült ki és nem hagytad magad alázni a közös telken.

Apropó közös telek - most már tudod, miért nem ajánlott ezt csinálni.

2017. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!