Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért mondják sokan, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy nem hisznek a fogamzásgátlóban, ha mégis ennyinek beválik, azt mivel magyarázzák?

Figyelt kérdés

Többek mondják, hogy nem hisznek benne.

Volt aki gúnyolódott is, hogy majd egyszer csak jövök, hogy mégis teherbe estem. Mikor mondtam, hogy helyesen beszedem, nem dohányzom, odafigyelek a pontosságra leintenek, hogy az mindegy nézzem csak meg, mennyien esnek mégis teherbe... Na de jön a kérdés, ha ők nem szedik megfelelően?

Ti, hogy vagytok ezzel?


2017. ápr. 30. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert közvetlen környezetben is ismerek olyat aki rendszeresen szedte nem hagyott ki tablettát nem hányt nem ment a hasa nem volt beteg és Többször is Teherbeesett Fogamzásgátló tabletta mellett. ( Természetesen kapott másik fajtát de szart se ért.) 4 Gyereke van 2 fiú 2 lány. Mind a 4 Fogamzásgátló tabletta mellett lett neki!!!
2017. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hmm :o de ha ekkora a teherbeesés aránya, akkor nem szabadna forgalmazni sem.

Érdekelne, hogy mit mondtak az orvosok, miért fogant meg 4 pici is a tabletta mellett .

2017. ápr. 30. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki négyszer esik teherbe, akkor ott gáz van. Kizártnak tartom, hogy a fogamzásgátló a ludas. Szerintem inkább csak egyszerűbb arra kenni, hogy a nő megőrizze a "méltóságát"...
2017. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kettes : :) Picit én is gondoltam erre.. Ugyan.. Ha már egyszer teherbe esek a fogamzásgátlótól , később nem iratok fel megint , hanem védekezek utána óvszerrel.
2017. máj. 1. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyes, téged jól behülyítettek, ha normálisan szedi a nő - és hacsak nincs durva hormális problémája, ami miatt nem hat a szer - NEM esik vele teherbe.


Persze, könnyebb behülyíteni szegény csávót, mint azt mondani, hogy szívem nem szedek bogyót, mert...

2017. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) :)
2017. máj. 5. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!