Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki védekezés nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki védekezés nélkül szexel, utána miért jön ide kétségbeesve kérdést kiírni, hogy esélyes-e a baba?

Figyelt kérdés

Ma is több kérdés erről szól, hogy védekezés nélkül szexeltek, és lehetséges-e a terhesség?

Nem szex előtt kéne gondolkodni?? Nevetségesek ezek a kérdések.

Mit gondoltok az ilyen emberekről? Vagy megsajnáljátok őket?


2017. máj. 3. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

az anyjától látta még sperma korából :S


24F

2017. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig lesz aki megválaszolja, addig lesznek is ilyen kérdések.

Amúgy én is zsebre tenném néha a lábaimat, olyan facepalm-ot nyomok ott helyben a kérdés miatt.

A valószínűségszámítás nem az én terepem. Bár amúgy hiába rage-elni rajta, én ignorálom hisz eleve rossz kategóriában van az ilyen.

2017. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ha én tudom hogy nem védekeztem akkor nem jövök ide megkérdezni hogy ugye azért nem leszek terhes?

Szörnyű...

2017. máj. 3. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Már én is agyfrászt kapok a sok ilyen idióta kérdésektöl!! Szerintem a fele kamu. Nem értem ,hogy lehetnek ennyire hülyék az emberek. Már unalmasak ezek a kérdések. Kár ,hogy nem lett észhez kötve a szex vagy IQ-HOZ. Msik kedvencem ,ha kimaradt egy tabletta mi a teendő,meg védett vagyok e már és társai....
2017. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled 58%-os válaszoló!
2017. máj. 3. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Aztán meg engem oltanak le ,hogy én vagyok a hülye,hogy nem vagyok képes normálisan válaszolni .
2017. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!