Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak, ha elfelejtette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja szedek fogamzásgátlót,de tegnap szeretkeztem a barátommal és elfelejtettem bevenni, máshogy pedig nem védekeztünk. Ám amikor ma reggel felébredtem, hányingerem volt, fájt a hasam.Ma kellett volna megjönnie de nem jött meg. Lehet hogy terhes vagyok??De a nőgyógyászhoz nem merek elmenni mert ha terhes vagyok akkor az anyukámnak is el kell mondanom pedig figyelmeztetett hogy óvszer nélkül ne csináljuk.Másrészt ha terhes vagyok akkor fizetni kell az elvetetésért?Ha igen akkor mennyit??
2008. okt. 14. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt már, hogy lennél terhes?És igen, fieztni kell. MIkor felejtetted el? Mert azt nemírtad. AMúgy a tájékoztatón minden levan írva, az is, hogy mit kell ilyen esetben tenni.
2008. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ám nem ma történt meg az aktus hanem pénteken!
2008. okt. 14. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Hát akkor irány a doki!!!!!!! Persze ha nem akarsz babát. És gondolom nem. Nemfeltétlen szól anyukádnak. Elmész és meglátod milessz. NE HALOGASD!!!
2008. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tájékoztatót, hogy mit ír az ilyen esetekre!!! De terhességi tünetek nem jelentkeznek pár nap alatt!Feleslegesen parázol!
2008. okt. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!