Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható a "Roxanel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható a "Roxanelle" tabletta?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom a Roxanelle nevű tablettát írta fel nekem ( ez lesz az első fogamzásgátló tablettám) és kicsit tartok tőle. Tapasztalatoknak örülnék .. mellékhatások előfordultak-e stb. Esetleg ha valaki szívesen folytatna eszmecserét ebben a témában akkor annak is örülnék :)

2017. máj. 9. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallásra ismerem csak de elég pozitív dolgot mondtak róla. Mellékhatás hát azvott van a dobozban vagy a neten.
2017. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem ,hogy akinek jelentkezett mellekhatas az irja meg azt is c: Es koszi a valaszt
2017. máj. 9. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan, mint az összes többi fogamzásgátló. Előre nem fogod tudni, hogy rajtad kijön-e valami mellékhatás. Ha rendesen szeded, és figyelsz arra, mikor gyengül a hatása, nem lesz gond.

20N

2017. máj. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én közel 1 éve használom, és teljesen meg vagyok elégedve vele. Az első 2 hétben folyamatosan fájt a fejem, görcsölt a hasam és menstruáltam is, de azóta semmi ilyen.
2019. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!