Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexelhetünk már óvszer nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelhetünk már óvszer nélkül?

Figyelt kérdés
Beteg voltam, antibiotikumot szedtem, utána még 7 fogamzásgátló tablettát, aztán egy hét szünet után már két tablettát bevettem a következö levélből. Az is érdekelne, hogy az antibiotikum utáni egy hét szünet akkor is egy hét-e, ha pont a tabletta mentes hétre esik, szóval utána egyből lehet-e, akár az elsö tabletta elött, vagy ilyenkor várni kell még egy hetet? Illetve miért? Köszi ha valaki kifejti! :)

2017. máj. 10. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudok segíteni nem akarok hülyeséget mondani de általában a fogi tabletta 24-48 ora mulva fejti ki ilyen esetekben ujbol a hatását. (Mégegyszer! Ne vedd biztosra mert én sem vagyok ebben biztos csak segíteni próbáltam.) :)
2017. máj. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Már szexelhettek gumi nélkül. Elméletileg ha a tablettamentes héten szedsz antibiotikumot, akkor már a következő levél 1-2. szeme után védve vagy, de én a biztonság kedvéért ilyenkor is szoktam várni még legalább egy hetet.

20N

2017. máj. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!