Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A spirál jelzőszála kilyukaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete Meggy kérdése:

A spirál jelzőszála kilyukaszthatja az óvszert?

Figyelt kérdés
Az van, hogy már 2 éve spirálom van, de szingli vagyok egy ideje. A spirált nem akarom kivenni, mert még 8 évig védve vagyok, viszont úgy néz ki, most lesz partnerem. Lehet paranoiás vagyok, de azért mégiscsak kéne óvszer, hisz sose lehet tudni, fertőzésveszélyes. Vajon a jelzőszál kiszakíthatja? Meg egyébként még nem szóltam a srácnak, hogy spirálom van, de még a szex előtt mindenképp szólnom kell neki, mert nem kicsit meg fog ijedni, ha esetleg megszúrja. Furcsa helyzet, tudom, de most ez van. Szerintetek mit tegyek?

2017. máj. 8. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
hát nem hiszem, hogy ilyet tenne.
2017. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
nem fogja megszurni a jelzoszal egy ppici madzag eazre se veszi ha nem mondod neki
2017. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

😂😂😂

Ezen most jót nevettem :D

2017. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Dehogynem szúrja! Exem csomószor érezte, sőt néha előfordult hogy rendesen megfándult a makkja. Ne nevessetek, ez komoly.
2017. máj. 8. 12:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hosszú, akkor szerintem menj vissza a dokihoz, mert rövidebbre tudja vágni, hogy ne nagyon érezze a férfi! :)
2017. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már így is a lehető legrövidebbre van vágva. Ha ennél jobban levágja, már csak kaparással lehet kivenni, arra meg semmi pénzért nem vesznek rá, meddőség is lehet belőle. Amúgy másik kérdés: ha a srác megesküszik rá, hogy nincs semmi betegsége, és eddig is nagyon őszinte volt mindenben, merjem ezt is elhinni neki? Bocsi a buta kérdésért, de eddig soha nem volt még ilyen jellegű kapcsolatom, és zöldfülű vagyok a témában. Inkább itt kérdezem meg, ahol senki se tudja, ki vagyok.
2017. máj. 8. 14:33
 7/11 anonim ***** válasza:

basszus ...

43 eves vagyok de meg soha de soha nem panaszkodott egyik partnerem sem a spiral miatt ...

kizart h szurja barmi is


am akar eskuszik akar nem alap a gumi szexkapcsinal.!!!

mivel nem párkapcsolat siman végéig kefelheti a fel országot es be sem kell számolnia róla...

masik ... sok betegség csak a noi partnernek okoz gondot!!!

a ferfiaknal nem abszolute tunetmentes.

arra is gondolj h lehet h elotted 3 oraval mast kefelt gumi nelkul ...

2017. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem sokszor érezhető volt a spirál. Még egy kérdés: orálisan is el lehet kapni fertőzést? Tök ciki hogy ilyeneket nem tudok... De eddig egy kapcsolatom volt, 6 évig tartott, szüzek voltunk mindketten, szóval ez nekem kimaradt az életemből.
2017. máj. 8. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen el lehet kapni úgy is fertőzéseket. Ha komoly kapcsolat lesz majd elhagyjátok az óvszert, de eleinte azért érdemes használni.

Ne szólj szerintem a spirálról mert akkor lehet nem akar majd gumit használni, majd ha komolyabbra fordul vagy esetleg érzi akkor elmondod.

2017. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, orális szexnél is lehet. De egy csóktól is lehet... Igazából lehet neki kisebb lesz vagy más formájú stb. a pénisze és nem is érzi. Ha érzi majd szól. De igen, kell az óvszer, jobb a békesség. Sajnos nagyon nehéz ilyen kapcsolatban megbízni egy pasiban, mert nincs jogod számon kérni és hasonlók.
2017. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!