Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól fogyott már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól fogyott már valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van olyan köztetek aki a fogamzásgátlótól fogyott? és elvileg pattanásokra is nagyon jó a fogamzásgátló nekem a kozmetikus ezt ajánlotta!

2017. máj. 12. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Valaki még teherbe is esett. :D
2017. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem
2017. máj. 12. 16:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs neki fogyasztó hatása. Ha valaki fogyott a szedése alatt, akkor étrendet váltott, vagy sportolni kezdett.:)

Ellenben gyakoribb mellékhatása, hogy nagyobb étvágyat csinál, amire ha nem figyel a szedője, akkor hízni fog.

Pattanásokra meg vagy jó, vagy nem. Van akinél igen, valakinél meg nem, sőt. Valakinél pont az hozza elő.

Szóval mindenkinek egyéni, hogy hogyan hat a szervezetére.

2017. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm,rendes vagy!
2017. máj. 12. 16:57
 5/12 anonim ***** válasza:
A mellékhatások között a legtöbbnél ott van az, hogy súlyváltozást okozhat, hogy kinél milyen irányba, az teljesen egyéni. Én speciel semmilyen változást nem vettem észre, vagyis értelemszerűen amikor többet ettem, mondjuk karácsonykor, akkor híztam, amikor visszafogtam magam, akkor fogytam, de ez nyilván a tabitól független volt. :D
2017. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2017. máj. 12. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a pattanásokat eltüntette de akit ismerek köztük én is csak híztak tőle. Én 6-8 kilot szoktam amint abbahagyom egy hónap alatt le is megy és úgy jönnek ujra a pattik.
2017. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Óhh értem köszi! Hát sajnos egyik se jobb,se a pattanás se a hízás.De nőtt tőle az étvágyad vagy felborította a hormonháztartásod és úgy híztál?
2017. máj. 13. 08:15
 9/12 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt mert ezelött is napi kétszer ettem meg a bogyo abba hagyása után is. Amit megfigyeltem hogy a gyogyszer alatt jobban kivanom az édességet. Lehet ez is hozzá járul a fogyás-hízáshoz.
2017. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet,köszi:-)
2017. máj. 13. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!