Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok a most kapható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a most kapható óvszermárkákkal?

Figyelt kérdés

Légyszíves pár sorban fejtsétek ki, hogy milyen márkájú kondomot használtok a legszívesebben, miért ezt tartjátok a legjobbnak, és hol szerzitek be? Légyszí, térjetek ki a többi, általatok már kipróbált márkára vonatkozó tapasztalatokra, észrevételekre is.

Arról is írjatok, ami ilyen vagy olyan okból nem vált be, vagy legalábbis nem voltatok teljes mértékig megelégedve vele. Kíváncsian várom és nagyon köszönöm a véleményeket.



2017. máj. 12. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm a kék Playboyt,Durexet és Mondost szereti,nekem kicsit szűkös a két szélső,el lehet viselni. (Attól függetlenül,higy mindegyik mérete ugyan olyan papíron,van,ami szorosabb.)
2017. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor Nálad a Dufex vált be?
2017. máj. 12. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Durex Feel Thin-t használjuk már régóta, soha nem volt vele semmi baj, baleset, és még a nagyon gumiellenes partnerem szerint is viszonylag kényelmes. A DM-ben szoktuk venni, kapható nagyobb kiszerelésben is, 18 darabosban, ha jól emlékszem. Korábban próbáltunk 1-2 más márkát, pontosan nem rémlik már, hogy mit, de vagy szorította, vagy nekem nem jött be, hogy barázdált felszínű. Igazából keveset próbáltunk a Durex előtt, de az teljes mértékben bejött, úgyhogy egyelőre nem tervezünk váltani, bár biztos találnánk számunkra megfelelő óvszert olcsóbban is.
2017. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Mi a párommal a lidlben kapható "Mondos" -t használjuk. Néha van csak olyan Hogy 1-2 kiszakad.Nagyon jó árban van 12darab=600 forint

Durexet soha többet...Egy 10perces gyorskörre sem...

1.,drága és ócska

2.,nagyon kicsik

2017. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én már gyógyszerezek, de eddig Durex Feel Thint használt barátom is, nem szeretett gumizni (mint senki) de ez volt a legtűrhetőbb. Lifestyles-t, meg az olcsókat nem ajánlom... Durex-el is előfordult egyszer, hogy elszakadt, de a felhúzásnál egyből, szóval nem lett baj belőle. :) Szerintem megéri megvenni a drágábbat, a pelenka többe kerülne. :D
2017. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok, DM-ben vagy Rossmann-ban szoktuk venni :)
2017. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már egy ideje durexet használtunk, de épp váltani készülünk mert 4-szer volt már vele gond, 2-szer teljesen elszakadt, 2-szer meg lyukas volt az oldala. Durex előtt még az exemmel használtunk 2 másik fajtát is már nem tudom pontosan mik voltak, de azokkal soha nem volt gond. Ahhoz képest, hogy mennyibe kerül és mennyire úgymond “menő” márka a durex szerintem nem sokat ér.
2020. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!