Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pattanásos bőrűek! Tapasztalat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanásos bőrűek! Tapasztalatok fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Most fogom elkezdeni az első tablettámat, a bőröm pattanásokra hajlamos, de mióta elhagytam a cukrot, kezd helyrejönni. A dokim elég új keletű tablettát írt fel (Missee)és kicsit aggódom, nehogy a bőrömmel megint gondok legyenek.

Ti mit tapasztaltatok a bőrötökön a fogamzásgátló szedése után?



2017. márc. 27. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori,hogy pont fogamzásgátlóval "kezelik" a pattanásos bőrt.
2017. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt sok pattanásom viszont ahogy elkezdtem szedni sokkal jobban kihozta. Mirabellát, Harmonetet és Volinát használtam, egyik se volt jobb
2017. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is pattanásos bőrre kaptam tablettát, mert a doki látott rajtam 1et amikor voltam... hát még rosszabb lett, amíg szedtem addig volt és szünetben nem... Diane35, Belara és Cypromix volt, mind pattanásos bőrre való. Endokrinológus mondta hogy mellékhatása a tabiknak gyakran a pattanás.

Letettem és azóta se volt gondom!

Viszont a Missee-t nagyon sokan szidják.

2017. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nobabellet szedek,elotte is pattanasos voltam,most is.
2017. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!