Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használnunk kell kiegészítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használnunk kell kiegészítő védekezést? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban kezdtem el fogamzásgátlót szedni, az első levelet végig szedtem, letelt a 7 nap és most van a második napja, hogy elkezdtem az új levelet. Minden este 9kor veszem be, azonban ahogy ma bevettem másfélórára rá nagy wc-nem kellett, nem is volt híg, de nem is volt normál a székletem, valahol a kettő közt volt. Rá félórára ismét el kellett mennem wc-re, ekkor már híg volt a székletem. Azóta órák teltek el és semmi, jobban is érzem magam. Volinát szedek, ott annyit erről a betegtájékoztatóban, hogy durva hányás és hasmenés esetén meg kell ismételni a tabletta beszedését. Én nem ismételtem meg, mert nem tartottam ezt durvának. Az első hónapban még használtunk óvszert, mert biztosra akartam menni a védettségben, pedig a menstruációm első napjától kezdve szedtem a tablettát. Azonban holnap találkozunk a párommal és most lenne az első alkalom, hogy óvszer nélkül szeretkeznénk. Mit tegyek? Használjunk kiegészítő védekezést? Ha igen, akkor meddig? A levél végéig, vagy elég csak egy hétig? Szívesen várom véleményteket, tapasztalataitokat! Válaszaitokat előre is köszönöm :) 20/L

2017. máj. 13. 02:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem használjatok gumit
2017. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!