Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kaptam egy ilyen óvszert, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy ilyen óvszert, ti használnátok? Többi lent!

Figyelt kérdés

szóval,kapta egy ilyen óvszert: [link]

és az lenne a kérdésem,hogy ez mennyire minőségi,illetve merjem e használni(úgyértve h biztonságos-e?



2017. máj. 14. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha "annyira" nem lenne biztonságos, nem is forgalmaznák ...
2017. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Minden forgalomba bocsájtot óvszernek szigorú vizsgálatokon kell átmennie.

Szóval amit.legál oldalakon forgalomba találsz az már rossz nem lehet.


És én egyszer használtam már ezt a you&me márkát, vagyis 3-szor mert annyi volt benne :D és ugyanolyan volt mint bármelyik másik.

2017. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönömm a válaszokat!
2017. máj. 14. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kitől kaptad. Ha biztos vagy benne, hogy véletlenül sem szúrhatták ki "poénból", akkor használd nyugodtan, nincsen vele semmi baj, bár én nem tudnék bízni egy ilyen "ajándékban", inkább veszek saját magam.
2017. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rokontól kaptam szülinapra szóvak kiszúrás szóba sem jöhet :)
2017. máj. 15. 17:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval*
2017. máj. 15. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!