Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta közben is késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Mensturáció első napján kezdtem szedni és már pár napja tul mentem a 28.napon és még mindig nem jött meg, 21 naposat szedem, terhességi tesztet is csináltam de negatív lett, nem tudom hogy ha mpst esetleg kimarad, igyis kell e 7 napos szunet vagy ugyanugy szedjem mintha misem tortent volna

2017. máj. 20. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kéne. Menj vissza az orvoshoz.

Ha kimaradt egy szem is,akkor lehet gond.

2017. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdted el szedni egy hónapja? Mert akkor teljesen normális, hogy még nem jött meg, nem fog rögtön az első levél beszedése után beállni a mesterséges ciklus. Nekem az első hónapokban még nem volt megbízható, hogy mikor jön meg, de utána beállt, és most már napszakra pontosan tudom előre, hogy mikor fogok elkezdeni vérezni. Tehát ha nemrég kezdted szedni, akkor ne várd, hogy a szokásos módon jön meg, de mindenképp kezdd el megfelelő időben az új levelet!


Ha már régebb óta szeded és nem jött meg a várt időpontban, fordulj nőgyógyászhoz!

2017. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2017. máj. 20. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!