Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer használatakor szakadás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Premierpark kérdése:

Óvszer használatakor szakadás esetén törvényszerű, hogy teljesen elszakad az óvszer vagy lehet, hogy csak tűhegynyi lyukak keletkeznek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogj meg egy óvszert, és próbáld meg szétszakítani. Én nem tudom, hogy a fenébe tudja valaki elintézni, hogy ez megtörténjen. Nem vonom kétségbe, hogy volt már ilyen, de mégis hogyan? Vagy léteznek ennyire rossz minőségű óvszerek?
2017. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önts vizet bele és megtudod, h lyukas-e.
2017. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem volt egy barátnőm, akinek biztos tüskék voltak a puncijában, mert vele nagyon sok gumi elszakadt. Se előtte, se azóta, soha senkivel, vele pedig számtalanszor...(???) Tehát valószínű először csak tűhegynyi lyukak keletkeztek, de nem gyártási hiba folyamán.Egy kivételével mindig megéreztem, amikor teljesen elszakadt, egyszer sikerült beleélveznem. Volt ám földöntúli mosoly az arcán. Aztán pár hét múlva úgy akarta elmondani, hogy terhes, hogy beverte a durcát és minden, de minden, órákon át minden kérdésemre, mondatomra, érdeklődésemre az volt a válasza, hogy: semmi! :D Déltől estik képes volt ezzel az egy szóval kommunikálni. Eszelős egy nő volt... :O
2017. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és mi volt? elvetette?
2017. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!