Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem várt terhesség bekövetkezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem várt terhesség bekövetkeztekor kinek a kötelessége állni az abortuszt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Elég szomorú, ha egy embernek nincs egy abortuszra pénze.

Azért nem milliók, é nem is több százezres nagyságú összeg.


Amúgy fele-fel. De körülményfüggő. De van rá állami támogatás.

2017. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Amelyik nem szeretné a gyereket!!!!! (Azonos vélemény esetén 50...50%)
2017. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mivel legalább két ember kellett, hogy összehozzátok ezt, így egyenlő arányban felosztani a helyes.
2017. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az igazság,hogy egy barátnőm 2 évig együtt volt egy fiuval és teherbe esett,de a srác meggondoltam magát és lelépett azt mondta neki nem kell a gyerek,de annyit sem ajánlott fel,hogy segít mert azért szerintem ez nem csak a nő felelőssége.A gyerek nem egy tárgy aki ha nem kell fogok és eldobok.A lány megtartotta mivel előtte volt egy hosszú kapcsolata amiből sajnos nem lett baba.És félt,ugyanis benne van a korba,hogy mi van ha többet nem lehet gyerek.Ezt csak úgy leírtam,mert most még neki van lelkiismeretfurdalása,hogy tönkreteszi a baba életét,de nem bírta megtenni az abortuszt.
2017. máj. 31. 21:07
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Helló!


Nekem eleve a kérdés feltevésével van bajom. Nem csak tartalmi, hanem stilisztikai. Bizonyára én vagyok maradi és konzervatív.

Egyáltalán: hogyan lehet egy szerelmes éjszaka után abortuszbeli kötelességről beszélni? Kötelességről?!

Nekem egy szexuális együttlét mindig egy meghitt kapcsolatot feltételez. Ott ez a kérdés, és kötelesség fel sem merül.

Ha egy nő/férfi olyan helyzetbe kerül, amikor kötelességszerű jótállás jön szóba, az engem demoralizál.

De a kérdésről: Egyetértek végső esetben azzal a hozzászólóval, aki azt mondja: Az fizesse, akinek jobban nem kell a magzat. A korrekt esetben felezném az összeget a két fél között.

üdv.

2017. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kovpet ***** válasza:
70%

"de annyit sem ajánlott fel,hogy segít mert azért szerintem ez nem csak a nő felelőssége"


Hehe, a gyerektartás viszont az ő felelőssége lesz jó pár évig.

2017. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Morning válasza:
14%

Ne menjen abortuszra. Az gyilkosság.

Tudom, hogy elterjedt és úgy kezelik sokan, mintha normál lenne és semmi rossz sem lenne ebben, sőt, de ez hazugság.

Azt látni az életben is, hogy hosszútávon jobban jár az, aki megtartja és nem megöleti a gyermekét.

Isten nem áldja meg a gyilkosságot.

Viszont megáldja azt, aki nem követ el abortuszt, hanem megtartja a gyermeket.

Nyilván lesznek kihívások az ember életében ha egyedül vág bele egy gyermek nevelésének, de hosszútávon jobban fog járni.

Kihívások így is úgyis vannak az életben.

Az abortusszal átkot is von magára az ember, mivel a bűn az nem áldott tevékenység...


Szóval nem is kellene abortuszra mennie a hölgynek. Viszont ezerrel segítségül hívnia az ÚR Jézust.

2017. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kovpet ***** válasza:
90%
#7: Inkább az ezotériában kellene nyomulnod, oda való ez a sok ostobaság.
2017. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Azt ugye tudod, hogy a gyerek megszületése után már egy kicsit késő ezen gondolkozni...
2017. jún. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

én ezt úgy vallom, hogy a férfi fizet, a nő szenved. Nyilván két ember kell, ahhoz, hogy összejöjjön egy gyerek, de a nőnek elég megterhelő maga a beavatkozás fizikailag, lelkileg, és akkor az esetleges visszamaradó kockázatokról ne is beszéljünk.

Persze ez azt az esetet vázolja, amikor kapcsolatban vannak, de nem tudnának felnevelni egy gyereket. Én a nőt sajnálom ebben az esetben, hogy ilyen pasit fogott ki, aki felcsinálja, mert gyereket akar, aztán bekattan valami, a gyerek jönne a pasi meg lelép. Na az ilyet nem hívnám férfinek, de még embernek sem. Egy gerinctelen senki.

Jól értettem, a te párod jelenleg ez a nő aki várja a babát?

2017. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!