Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esely arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esely arra, hogy terhes vagyok. Vagy lehetek egyaltalan?

Figyelt kérdés

A baratommal nem vedekeztunk. De nagyon rovid ideig volt bent.

Es amint kicsit is erezte kivette.

(Es felunk az elovaladek miatt.)

Miutan kivette eleg soka ment el.

Szoval nem elvezett belem. Ez biztos.

Es most nagyon stresszbe vagyok.



2017. máj. 25. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden jogod megvan a félelemre, és a terhességre is. Mindegy milyen kis ideig volt bent, a lényeg, hogy bent volt.

Mint ahogy írtad is, az előváladék is bőven elég lehet a terhességhez.

Csinálj tesztet! Mennyi idős vagy?

2017. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, de van esélye. Mi például mindig megszakítással védekezünk és még nem volt gáz soha, lassan már azon kezdek aggódni, hogy terméketlen vagyok :P
2017. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

2!


Megszakítással "védekeztek"....tehát NEM védekeztek.

Emiatt is! hiszik sokan a fiatalok, hogy ez egy védekezési módszer, pedig nagyon nem az!

2017. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbbször akkor van baj,ha előtte elélvezett és aztán mentetek rá ismét a dologra,akkor nagyobb az esélye. Azért szokták javasolni (volt biosz tancsim),hogy tessék elmenni pisilni a második előtt!(a pasinak)
2017. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 gondoltam rá, hogy idézőjelbe tegyem én is.


Igazából mi évekig gumival védekeztünk, de már úgy vagyunk vele, ha becsusszan egy baba, akkor legyen. Egyelőre nem tervezzük még konkrétan de biztos, hogy örülnénk neki, ha úgy alakulna.

2017. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem értem hogy ilyennel minek játszani, vagy szedj tabit, vagy huzz gumit, ha nem akarsz gyereket, ennyi :D
2017. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
illetve a barátod huzzon gumit na :D
2017. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt barátommal így "védekeztünk". Az anyja azt mondta, ha becsúszik egy gyerek, akkor a fia szépen elmegy dolgozni is kell tartania a gyereket. Volt barátom nem vette komolyan, be is sikerült egy terhesség (ekkor már elmúltam 18), de sajnos elvetéltem 6. héten. Utána nem bíztam a véletlenre. Azóta már férjem van, vele sem kockáztattam, csak akkor hagytuk el a védekezést amikor ugy döntöttünk jöhet a baba. Szóval ezt a módszert csak akkor alkalmazd, ha nem baj egy esetlegesen megfogant kisember.

24 hkm

2017. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!