Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló szedése befolyásolja a menstruáció mennyiségét?

Figyelt kérdés
15.-én kellett megjönnie,ez így is lett.Aznap elkezdtem szedni a fogamzásgátlót(legelső levéllel) és nagyon kevés mennyiségű "vér" jön.Lehet a fogamzásgátlótól?
2010. máj. 17. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.Mióta szedem nekem is sokkal kevesebb és csak 3-4 napot van meg.Mikor még nem szedtem akkor pedig 6-7napig volt.
2010. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel nem rendes menzesz, csak megvonásos vérzés van ilyenkor. Nem vastagodik meg annyira a nyálkahártya pl..
2010. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor is ha most kezdtem el szedni?Ma vettem be a 3. bogyót.Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 17. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
igen. a természetes hormonháztartás helyett mesterségest alakít ki. valószínű nem is lesz több legközelebb sem, most pedig el fog múlni lassan:)
2010. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) Már így a 4.napon el is múlt.Szedtem folyamatosan több hónapig a fogamzásgátlót nemrég,de tartottam egy kis szünetet és akkor nem volt ilyen "panaszom".Ez kicsit megijesztett,de meg is nyugodtam:)
2010. máj. 18. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!