Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciki ha 20 evesen eloszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 20 evesen eloszor szedek fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés
Felek a fogamzasgatlotol sosem szedtem. Rosszakat hallotam rola ,pl. Elhizas,szorosodes stb... de viszont kell szedni. Remelem az orvos tudja majd hogy mint kezdonek milyen kell. Mi a velemenyetek rola? Melyik a legjobb?

2017. jún. 5. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne ciki? Beszélj meg mindent a dokiddal, ő fogja tudni, hogy neked mi a legjobb, nem mi.
2017. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

én is akkor kezdtem szedni

csak pozitív hatást tudok mondani :)

22L

2017. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Az orvos mindent el fog mondani.

Nekem nem volt semmi mellékhatása és már 3 éve szedek.

2017. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen világos miért lenne ciki. :)

Amugy annyi tanácsot adnék, hogy olvasd el a betegtájékoztatót és ha mellékgatás jelentkezik nálad menj vissza a dokihoz és kérd meg, hogy írjon másikat, pl kevesebb hormon tartálmút. A nődoki remélhetőleg minden szükséges információt a rendekezésedre bocsát, ha mondod neki, hogy nem tudsz erről semmit.

Félni nem kell tőle.


Neten amúgy sok rudnivaló fennt van róla ha keresgélsz.

Pl.:

[link]

2017. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

A ciki az,hogy 20 évesen ennyire nem vagy tisztában a különböző fogamzásgátlók működésével és azok előnyeivel-hátrányaival...

Ha nem tudod,hogy hogy működik egy-egy eszköz és ez mennyiben befolyásolja a tested természetes működését,hogy az istenbe tudsz felelős döntést hozni arról,hogy te melyiket akarod használni?

2017. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Miért lenne ciki. Igazság szerint nem is kéne felesleges hormonokkal tömnöd magad. Jah hogy a pasid nem szereti a gumit és így neki kényelmesebb . te meg tönkre vágod a szervezeted. Inkább használj pesszàriumot vagy méhszájsapkát ezek Hormon mentes fogamzásgátló módszerek és megbízható
2017. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 évesen kezdtem először szedni. Akkor sem volt ciki.

Azóta eltelt pár év, de vannak olyan barátnők, akik sosem szedték. :)


Arra a kérdésre nem lehet válaszolni, hogy melyik a legjobb, mert mindenkinek más. A fontos az, hogy ne hagyd, hogy vaktában írjon fel a doki valamit: ha nincs vérvétel, ha nem kérdez rá a trombózisra a családban, a dohányzásra és egyebekre, ha nem ajánlja fel, hogy milyen egyéb módszerek vannak még, akkor azzal a dokival gond van, és nem is érdemes beszedni, amit felír.

2017. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmilyen eletkorban nem ciki. Sok nogyogyasz 20-22 eves korig nem is nagyon szereti felirni

De az se gaz, ha vki sose szed/szedett elete soran

Ez nem egy kotelezo dolog, amin at kell esni

Rengeteg modszer van a vedekezesre

En pl ovszeren meg foggatlon kivul nem probaltam mast, ez ciki?

2017. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Én 7 hónapja 22 évesen kezdtem el szedni. Semmilyen mellélhatása nincs. Az orvos pontosan fogja tudni hogy mit írjon fel neked.

Az hogy melyik a legjobb, csak ő tudja megmondani.

N

2017. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nem ciki. Sot... Az a baj, amikor egyes anyukák 15 éves lányuknak adnak fogmazásgátlo tablettát. Azt már hozzá se teszem, hogy persze ugy h magának kiiratja a dokinál, utána meg a lányával szedeti. Hidd el, orulj, hogy csak most kezded szedni, még ha egészségugyi okbol is kell. Jobb mint, ha 15 évesen kezdted volna.

Nem ettol lesz nagy nő a nő. A legszexibb dolog, amit egy no viselni tud magán, az az inteligencia ;)

2017. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!