Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mielott eloszor lefekudtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielott eloszor lefekudtem a baratommal, mar beszedtem egy level fogamzasgatlot, masodikat elkezdtem, kozepe tajan lefekudtunk. Mennyi eselye van arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
attol kezdve majdnem mindennap, egyetlen egyszer elveztt belem, minden mas alkalommal megszakitasos is, ok,aztan 2. level utan megjott rendesen, mult heten elkezdtem a harmadikat, onnantol kezdve fajn kezdett a fejem, szedules, ma pedig elkezdett fajni a hasam. mellesleg legutoljara az elozo mentruaciom utolso napjan voltunk egyutt.Mult heten tesztet csinaltam, negativ lett, nem birok varni a kovetkezo menstuacioig, mitol fajhat meg a hasam? Most akkor terhes vagyok?
2008. febr. 24. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a fogamzás gátlo hatása is lehet, hisz megzavarja az egész imunrendszeredet meg mindent, az sem biztos h legközelebb pontosan fog megjönni. de azért csinálj mégegy tesztet, ha negativ lesz az d, felesleges lenne aggodnod.
2008. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy tablettát sem felejtettél el bevenni, akkor ez nem terhesség. Inkább mellékhatás. Ha nem múlik el, keresd fel a nőgyógyid, mert lehet hogy gyógyszert kell majd váltanod.
2008. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, ez szinte biztos! Nekem is szokott fájni a fejem, de ez sok mindentől lehet, nem kell egyből a fog.gátlóra gondolni! Lehet pl. időjárásváltozástól is! a hasad, meg sok mindentől fájhat! Nyugodj meg, biztos nem vagy terhes!
2008. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vagy terhes, ne izgulj.

Én is inkább azt gondolom, hogy a tabi mellékhatása, vagy attól függetlenül bármi.

Ha nem múlnak a tünetek, keresd fel a nőgyógyászt , ír neked másik tabit.

Ne félj.-)

2008. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!