Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehetne késleltetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne késleltetni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeségnek hangzik. De mégis felteszem a kérdést, hátha tud segíteni valamit. Sajnos idén is úgy sikerült a nyaralást tervezni, hogy épp meg lesz a menzeszem. Szedek fogamzásgátlót, és ez miatt kérdezném, hogy lehetne valahogy egy pár napot elhalasztani?

2017. jún. 8. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A betegtájékoztatóban olvasd el, van benne erre vonatkozó rész!
2017. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Tuti ràvan ìrva a fogamzàsgàtlò tàjékoztatójàra.

Fejből nem tudom hogy kell és én eddig nem is mertem ezzel kiserletezni. :S

De emléletileg lehet. :)

2017. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Ismered a betegtájékoztatót?? Na azt olvasd el!!!
2017. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban is ez van, de egyszer-egyszer nem történhet bajod, ha nem tartasz szünetet, hanem egyhuzamban szedsz végig 2 levelet. Én sem próbáltam még, ezért nem tudok személyes tapasztalatot, de elvileg minimális áttöréses vérzésed így is lehet.
2017. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor elkezdem szedni szünet nélkül a következő levelet. Nem szoktam túl gyakran, mert ilyenkor ha a 2. levél után kihagyom a 7 napot, nagyon görcsölök és erősebb a megvonásos vérzésem.
2017. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyből kell szedni a következő levelet,szünet nélkül.Viszont tényleg nem szabad sokszor,de egy évben egyszer nálam is előfordul.Problémám még nem volt vele,de mindenkinek másképp reagál a szervezete.
2017. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!