Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az ovszer nem gordul le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ovszer nem gordul le teljesen, tobb felet is probaltam mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem gordul le teljesen vagy csak nagyon nehezen, kb 3/4 csak. Probaltam mar a Durex FeelThint es az Extra Safet valamit a Lidl-os markat is....Most vagy en nem csinalok valamit jol, vagy a meret nem stimmel....A veget szepen befogom, hogy ne legyen ugye levegos de teljesen nem tudom legorgetni.3/4-nel vissza forog.Igy pedig kezd eleg zavaro lenni a dolog.Szoritani nem szorit, azzal nincs gond, de eleg zavaro hogy nem gordul le teljesen.

2017. jún. 11. 01:45
 1/2 Vilay válasza:
Szia. Amikor felhelyezzed arra vigyázz h a összetekert rész kívül legyen mert te szerintem fordítva akarod felhúzni. Csak akkor tudod legörgetni ha igy néz ki felhelyezéskor [link]
2017. jún. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igy van :) forditva ugye nem is igen lehet befogni rendesen a veget. ...
2017. jún. 11. 03:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!