Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a párommal szeretkezünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a párommal szeretkezünk, az elején borzalmasan fáj, ill. bizonyos pózoknál közben is. Próbáltam ujjal kitapintani mi lehet a gond, kb a G-pont környékén mintha egy duzzanat lenne. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Próbàltam utánaolvasni de pont ilyet nem, csak ehhez hasonlót találtam.Nődokihoz egy darabig nem tudok menni!
2016. febr. 26. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ez szerintem valami fertőzés lesz. jobb lenne sürgősen dokihoz menni. az sztk-ban bármikor fogadnak.
2016. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendesen nedves vagy, amikor elkezditek? Mert ha azzal nincs baj, akkor elmennék orvoshoz megnézetni.
2016. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz nődokihoz menni? Inkább menj!
2016. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok sajnos mert külföldön vagyok és még nem beszélem olyan jól a nyelvet :/.Reméltem majd magától elmúlik
2016. febr. 27. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Én feltétlen elszaladnék az orvoshoz . Hacsak nem az van a háttérben , hogy tul nagy van a partnerednek .
2018. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!