Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valami problema lehet vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami problema lehet vagy teljesen normalis?

Figyelt kérdés
Nem regen irattam fel fogamzasgatlo tablettat. Lassan mar 6 eve egyutt vagyunk a parommal. Eddig csak ovszerrel vedekeztunk, tehat sosem volt meg fogamzasgatlom ezelott. Lassan 2 hete szedem, a menstruaciom elso napjan kellett elkezdenem. 7 nap utan elmult a menstruaciom, utana 2-3 napig barna folyasom volt, es ezutan kezdodott szamomra a problema. Kicsit aggodom, ugyanis azota voros folyasom van, mintha ismet menstrualnek. Neha jelentkeznek alhasi gorcsok, amik nem veszesek. Egyszer erosebb verzes egyszer enyhebb es neha barnas, de az ido tobbsegeben voros. Tudom, a betegtajekoztato is irja, hogy ez benne van a pakliban. Viszont!! Nektek milyen tapasztalatotok van a tablettakkal kapcsolatban? Meddig tart ez a pecsetelo verzes? Nekem az orvos a Velgyn nevu fogamzasgatlo tablettat irta fel. A kovetkezo menstruaciomig meg nagyjabol 2 het van. A valaszokat nagyon szepen koszonom elore is, sokat segitenetek tanacsokkal, illetve sajat tapasztalatokat.

2017. jún. 12. 12:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg annyi: a parommal azota meg nem kozosultem, miota szedem a gyogyszert.
2017. jún. 12. 13:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én Reziát szedek, nekem simán tartott a pecsételő, barnázós vérzés az első két hónapban szinte folyamatosan.

2017. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azutan minden rendben ment? Kicsit aggodalmas vagyok emiatt, bar az edesanyam is azt mondta, hogy ez nagyjabol az elso 1-2 menstruaciom kozott igy fog zajlani, mig teljesen meg nem szokja a szervezetem az ujdonsagot.
2017. jún. 12. 13:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azóta minden rendben, később soha nem fordult ilyesmi elő. És már évek óta szedem, azóta egyszer többhónapos szünetet is tartottam benne.
2017. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt! :) Remelem nalam is csak atmeneti lesz ez a helyzet.
2017. jún. 12. 13:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bízom benne! :) Mindenesetre ártani nem tud, ha felhívod a nőgyógyászt és rákérdezel a biztonság kedvéért!
2017. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkepp! :)
2017. jún. 12. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elso harom honapban normalisnak szamit.
2017. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valaszokat es a segitseget! :)
2017. jún. 13. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!