Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz utáni fogamzásgátlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz utáni fogamzásgátlás hogy működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hete volt egy abortuszom.. Nem szeretnek rola sem bovebben beszelni, sem pedig ezzel kapcsolatos kerdesekre valaszolni. A kerdesem az lenne, hogy az abortusz masnapjan mar elkezdtem a fogamzasgatlo szedeset mert az orvosom azt mondta kezdjem el, es azt is mondta, hogy 1 hetig tiltott az egyuttlet, de en inkabb 2 hetet vartam. ( A tisztulo verzes is kb fel hete ert veget, ezert is vartam) A kerdes az lenne, hogy 2 het fogamzasgatlo szedes utan ha akkor lefekszem a parommal most a 2. het utan akkor mar ved-e teljesen a tabletta vagy meg kellene vedekezni? (Jangee a fogamzasgatlo neve)

Koszonok minden valaszt:)



2017. jún. 21. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Óvszer 6 hét tisztulási vérzés után írj fel fogamzásgátló tablettát
2017. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
1 hónap minimum kell szóval az első levélnél használj plusz óvszert ha nem akarsz még egy abortuszra menni.
2017. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A leirasban az all, hogy 1 het utan mar vedette tesz, ez az abortusz miatt mas az en helyzetemben?
2017. jún. 21. 21:18
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem mas. 7 nap utan ved, csak azert szoktak 1 honapot mondani mert a nok eleg nagy resze szimplan buta a tabletta szedeshez, igy remelik, hogy 30 nap alatt jobban kialakul a rutin a szedeshez, ergo nem felejtik el.
2017. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért kérdezed meg, mikortól véd, amikor benne van a tájékoztatóban... Csak tudsz értelmezni három sort.
2017. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. Nagyon szepen koszonom a valaszod!

5. Nem ertem, miert kommentelsz ide, ha csak azert teszed h leoltsd a masikat.. Azert kerdeztem meg, mert azt hittem befolyasol valamit az abortusz, a masik meg, hogy rengeteg helyen olvastam, hogy nem egybol utana szoktak elkezdeni szedni a tabit hanem az elso mensi utan es ezek az en helyzetemben mashogy voltak. Mindossze ezekert kerdeztem meg, nem pedig azert mert nem tudok 3 sort ertelmezni, bunko.

2017. jún. 22. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Tudod hányan estek úgy Teherbe hogy nem várták meg az 1 hónapot mert a tájékoztató 1-2 hetet írt. Lehet hogy normális esetben véd. De nálad Terhesség megszakítás volt. Tele vagy még hormonnal amit a terhesség okozott az nem 2 hét után ürül meg van gajdulva a szervezeted. És az Abortusz egy sok volt neki. Nem tudhatod hogy belül mi zajlik épp szerintem ne kockáztas!!!!
2017. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Hát én inkább óvszert haaszmálnék. Nem olyan vészes még két hétig.

Mert olyat hallottam, hogy ha valakinek vetélése volt (ami a szervezetben kb ugyanaz mint az abortusz) utána könyebben teherbe estek másodszor, mert a szervezet még mindig a babának megfelelőbb állapotban volt mint általában a hormonok miatt.

Nincs ugyan ezzel kapcsolatban tapasztalatom, de biztos, hogy a hormon háztartásod még nem az igazi, így inkább várnék az a tuti.

2017. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!