Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgtáló mellett antibiot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgtáló mellett antibiotikum?

Figyelt kérdés

A levél 15. szeménél jártam a hét elején, de begyulladt a fogam (szájzáram lett stb.) és antibiotikumot kell szednem, hogy elmúljon. Azt tudom, hogy csökkenti a foggátló hatását, szóval az alap hogy ez mellé óvszerrel védekezünk. A kérdés, hogy attól függetlenül van más teendő, amit tennem kellene?

Lehet ugyanúgy szünetet tartani, ha elfogy ez a levél? (mikor elfogy vasárnap, akkor az antibiotikum szedésből még lesz vissza 1 nap)?

Meddig kell kiegészítő védekezést alkalmazni, hogyha 100%-ig biztosak akarunk lenni?


2017. jún. 21. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a játékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát!
2017. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, ilyen válaszra nincs szükség. Ti kényszert éreztek, hogy minden kérdésre feleslegesen válaszoljatok?
2017. jún. 21. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs más teendő, szedd ugyanúgy ahogy antibiotikum nélkül.

Tényleg fontos mit ír a tájékoztató, van ahol utána 1 hét van amelyiknél 1 hónap kiegészítő védekezést írnak.

2017. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
7-24 napot ír, ezért nem tudtam, hogy most mennyit tartsak be. Meg ehhez az antibiotikumról nincs is szó benne, más hatóanyagról ír, szóval nem lettem előrébb. De közbe rájöttem, hogy az antibitoikum is vasárnap fogy el, mint a fogamzásgátló, tehát elvileg ha ugyanabban a ciklusban szedem, akkor elég plusz 1 hét védekezés, nem kell egész hónapban
2017. jún. 22. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy szedd, mint antibiotikum nélkül, semmit nem kell máshogy csinálni. Én pár hétig használnék gumit, ha már a tájékoztató se ír konkrét számot.

20N

2017. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!