Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pasim nem szeretne óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pasim nem szeretne óvszert használni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindketten 30 -on túl vagyunk kicsivel.. három hónapja ismertem meg jobban,már előtte is de csak futólag.. azóta találkozgatunk, együtt vagyunk. Még az elején "közölte", hogy ő csak megszakítással szeretné csinálni vagy én írassak fel gyógyszert. Erre mondtam, hogy egy kapcsolat elején még nem szeretnék gyógyszert mert nem ismerjük egymást, egymás múltját teljesen.. kérdeztem és amennyiben "becsusszan"? ő rávágta, hogy van más megoldás is akkor.. persze a műtétre gondolt. Erre ott hagytam.. nem éveket gondoltam óvszerrel csak míg úgy látjuk, / kb. azért fél év - valakinél egy év /hogy komolyabb nem lesz a kapcsolat, amire már hormontartalmú tablettát íratnék /mert futó kalandra nem/ vagy nem lenne természetesen baj egy baba..Pár nap múlva elnézést kért, hogy ilyet mondott, felveszi az óvszert..azóta úgy vagyunk.. bár mindig mondja,hogy nem akarja azt a fránya gumit. Most három hónapja vagyunk együtt és hogy neki ne legyen rossz az együttlét a doktornőmmel beszéltem.. de sajnos a vizsgálatok alapján nem szedhetek újra fogamzásgátlót.. így a gyűrűt is kizárta.. a spirált kicsit ajánlotta, mert vérzésemmel is baj van.. azt a pharmatex és társait még megszakítással sem ajánlotta.. a tapasztalatok alapján.. pedig én abba hogy a páromnak jobb legyen belementem volna hirtelen.. Párom mondta,hogy ő többet gumival nem akarja velem. Ezt punk -tum tette. Mondta nemrég,ha becsusszan majd vállalja. Én a Pharmatexet használtam volna , de most utána olvasva nem mernék rizikózni, nagyon nagy a hiba százalékja! és mert nem tudunk.. és én most három-négy hónapi kapcsolatra nem szeretnék egy kisbabát bevállalni, nem a babával van a baj, de nem most és nem egy most kezdődött kapcsolatra. Ő még nem tudja, hogy a doktorom mit mondott.. és Most én érzem magam rosszul, mindig hosszabb kapcsolataim voltak, nem sok és sosem volt gond a gumi és persze utána hormontabletta is idővel.. de ilyen még nem volt, hogy valaki kijelenti, hogy ő már biza nem! Nem örökre szerettem volna.. és persze szeretem őt és próbáltam más alternatívát keresni, de ha nem lehet és nem biztonságos a másik, akkor részemről "rossz" dolog , hogy arra kérem, hogy addig míg nem komoly, óvszert használjunk? Nekem is jobb csupaszon, de így hogyan? Sokan mondták,hogy az ilyen pasi nem lesz "komoly", ha ennyit nem bír ki..fél évet.. vagy egy évet maximum! Nem tudom, hogy mit csináljak.. ha nem szeretné a nélkül, hagyjam őt mert tényleg nem lenne magasabb szintű kapcsolat belőle? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 22. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az en baratom se szereti,de azt se akarja,hogy gyogyszert szedjek,mert felt tole.En nem vallaltam be a megszakitasos modszert es maradt a gumi.Mindketten elvezzuk az egyuttletet es mar 2 eve boldog kapcsolatban elunk.
2017. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Te osszejottel vele egy ilyen kijelentes utan (abortusz), hat ne haragudj, de ez nem volt bolcs dontes szerintem.

Mindekepp beszeld meg vele, mit mondott az orvos. Ha tovabbra is ragaszkodik a gumi elhagyasahoz, akkor egy onzo f, akit nem erdekel mas, csak a sajat elvezete. En otthagynam a fenebe es keresnek olyat, aki megbecsul. 24/F

2017. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, sokkal több van mögötte, mint az óvszer dolog. Önző, irányító, azt sem tudja mit akar pasi. Rá nem fog tudni soha számítani ha baj van (most nemcsak arra gondolok ha becsúszik a baba, abban tuti nem), hidd el hosszútávon jobban jársz , mert sírás lesz a vége ennek, csak idő kérdése.
2017. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a pasid.
2017. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberrel semmilyen kapcsolatot nem érdemes folytatni. Hagyd ott, a sztoriból egyértelműen kiderült, hogy nem becsül meg téged, és semennyire sem tisztel. Jobbat érdemelsz!
2017. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként mondom, hogy gondolkozz el rajta miért is vagy vele. Mert ez alapján nekem egy felelőtlen link alakként jön le. Én is jobban szeretem gumi nélkül, de ha nem tud és az elején nem akar a párom fogamzásgátlót szedni azt megértem és elfogadom. Gondolj bele ha mégis becsúszik a baba, neked annyi elég hogy felvállalja hogy már bocsánat de felcsinált? Egy gyereknek normális törődő apa kell, nem olyan aki elismeri hogy az övé. 28F
2017. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, és hogy főleg, hogy válaszoltatok! Igen tudom, hogy nem lenne így az, ha nem vállalja, csak nagyon nehéz ezt elfogadnom, mert én tényleg szerelmes vagyok így felnőtt fejjel is :( .. és így nehéz tisztán látni.. pedig tényleg nem örökre szólna... mert szeretnék kisbabát és rövid időn belül akár, de nem egy rövid kapcsolatra..ezt ő is tudja! Azért titkon remélem, hogy őszintén belemegy az óvszerbe. Azért köszönöm! Az férfiú válaszát meg külön köszönöm, nagyon jól esett, hogy a másik nemből is írtak és kívánok mindenkinek ilyet Férfiút! Ment a Zöld kéz mindenkinek!
2017. jún. 22. 22:20
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat kettő Férfiú is volt! Mindkettőnek köszönöm! és vonatkozik mindkettőre a kijelentésem! :)
2017. jún. 22. 22:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
exem ezert lett az exem 18N
2017. jún. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek a többi válaszolóval. Ez a pasi biztos, hogy otthagy, ha becsúszika gyerek. És persze te leszel a hibás majd szerinte... Biztosan nem folytatnám ezt a kapcsolatot így. Semmi kompromisszumot nem tud kötni, parancsolgató. A védekezés fontosságával kapcsolatban teljes mértékben egyetértek az orvossal és a te véleményeddel. Én is a gumit javasolnám, a többi mind rizikó.

20N

2017. jún. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!