Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlt héten hétfőn együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten hétfőn együtt voltam egy sráccal. Nagyon fájt (szűz vagyok) és nem is sikerült teljesen, de természetesen védekeztünk. Lehetek terhes? (folyt. Lejjebb)

Figyelt kérdés

10. én kell megjönnie, de már most nagyon feszül a mellem, hihetetlenül érzékeny és fáradékonynak érzem magam. Tegnap csináltam tesztt, negativ lett.

(Aki komolytalan válaszokat ad, vagy olyan stilusban kiván hozzászólni, az inkább ne irjon! :) Előre is köszönöm a válaszokat


2011. okt. 1. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem,de majd 10.e után biztos lehetsz benne.
2011. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát tizedike még elég messze van. Addig nem kéne izgulnod. Az hogy most érzékenyebb vagy valószínű annak köszönhető hogy nem vagy már szűz vagy netán a srác kicsit durva volt...HA 2 héttel később sem jön meg mint amikor normálisan lenne akkor kicsit para...
2011. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Durvának kicsit tényleg durva volt. Ez lehet az oka?

Még másnap egész nap is eléggé fájt

2011. okt. 1. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekeztetek akkor mi is a kérdés? Am miért úgy írsz róla mint egy idegenről?
2011. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen az lehet az oka, hogy durvább volt. De amúgy valószínűleg a szervezeted így reagál, dolgoznak a hormonjaid. Előfordulhat az is, hogy korábban fog megjönni (nálam pl ez volt, miután elvesztettem). Ha megfelelően védekeztetek nem lehetsz terhes.
2011. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. okt. 1. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz terhes.

Azért vagy rosszabbul, mert nem volt túl jó élmény.

Nekem sem volt az, egy kedvesnek tűnő srác volt az első, akiről az ágyban kiderült, hogy durva, tuskó paraszt.

Vagy két hétig fájt utána a hasam.

2011. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nincsen semmi baj, azért fáj a hasad mert a srác durva volt, a melled pedig azért érzékeny mert nem sokára meg fog jönni, ne parázz a teszt is negatív volt nincs mitől félned :)
2011. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!