Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert érdemes venni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Eddig durexet használtunk a párommal, denagyon drágának találjuk azt az 1000-1200 ft-ot 3 db-ért. Ezután kipróbáltuk a Lifestylest is, ami nagyon nem jött be, mert valahogy eleve nagyon hülyén állt rajta, pedig jól tettük fel, aztán elkezdett letekeredni, szóval olyat többször nem. Milyen márkát ajánlotok? Köszönöm szépen!



2017. jún. 25. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne 3 db-os kiszerelésben vegyétek, akkor sokkal olcsóbb. Eláll, nem romlik meg, és előbb-utóbb úgyis elfogy.
2017. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Durexet lehet kapni "szaküzletben" 100-as csomagot kb. egy tízesért.
2017. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

lidl

12db 800ft,nem rossz a minősége

2017. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lidl hasznalunk jo par eve

Teljesen megfelel


Vagy rendelek no namet 100db kiszerepesben fillerekert

Azokkal sem volt eddig semmi baj

Nem lyukadt ki eleg vekony is kellemesen sikositot az illata sem rossz

2017. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
You&BMW 800 Ft 12 db, dm-és de múltkor már a sparban is láttam
2017. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, Durex méreg drága. Csak a marketinget vizeti meg az ember. Bemész egy drogériába és bármelyik jo lesz, amit árulnak. Én személyszerint online rendelem. Arulnak darabonként is, ugy hogy mindent ki lehet probálni. Hatalmas a választék. Én személy szerint az EXS és a SKYN márkákat kedvelem. Nekem azok válltak be. Nagyon sikosítottak, és kényelmes puha anyagjuk van. A skynek kicsit drágábbak, de azokbol én a latexmenteset vásárlom, ami brutál sikosétott hozzá. Az egy olyan puha tapintásu gumi, hogy sokkal kényelmesebb. Erezni, h más anyagbol keszult. De online eleve sokkal olcsobb minden. Amugy tény, vegyél uzletben 12es kiszerelést, olcsobbra fog kijonni.
2017. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!