Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt valaki, aki természete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esty910212 kérdése:

Van itt valaki, aki természetes családtervezéssel védekezik?

Figyelt kérdés
Olyanokra vagyok kíváncsi, akik régebb óta csak természetes családtervezéssel védekeznek. Mennyire nehéz "megtanulni"? Mennyire megbízható? Véletlenül lettetek terhesek? Melyik módszert használjátok?(hőmérőzés, nyákvizsgálat, méhnyak vizsgálat, mikroszkóp)?
2017. jún. 28. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
hogy mivan?
2017. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ezek semennyire nem megbízható módszerek, azonkívül szexuálisan se a legjobbak (hogy pl nem lehet minden nap szeretkezni).
2017. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha családot tervezek akkor nem védeketek. Vagy Te olyan megszakitásos szexre gondolsz ahol nem gond ha becsúszik " véletlenűl " a baba?
2017. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nwm tudsz rendesen fogalmazni??!
2017. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A családtervezés és a védekezés üti egymást
2017. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Megszakítással védekezem, majdnem mindig így védekeztem.

Sose lettem terhes 14 év alatt, kivéve, mikor így SEM védekeztem (a nagy 4 hónap, a kicsi másfél hónap után jött össze.)

2017. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!