Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladék lehet fehéres színű?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladék lehet fehéres színű?

Figyelt kérdés
Minap szexeltünk barátnőmmel és mielőtt éreztem hogy elmegyek kihúztam a péniszem, érezte mhogy nemmentem el de valamiért amegszokottól eltérően fehéres előváladék jött ki tényleg 3 4 csepp barátnőm szerint most nem kifojt hanem enyhén kilőtt... ő pánikolt én elmentem kiverni és mikor szexután közvetlen kivertem akkor éreztem hogy elmentem rendesen jött mennyiség és fehér... hát na elélveztem. Kérdés hogy mitől lehetett aza párcsepp fehéres színű. Kell pánikolnunk?

2017. júl. 6. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Komolyan hány évesek vagytok? és ti éltek szexuális életet?

Előváladék tartalmas spermiumot.. és igen lehet fehér..


ennyi egy buta embert.. huzzál gumit és eszetlen barátnőd nem fog pánikolni..


22/l

2017. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

A nőnek is lehet fehér, lehet vm folyás, azt nem tudom, de nekem is szokott ha nagyon be vagyok indulva. És ezt óvszerwn láttam, tehat biztosan nem sperma volt.


Viszont ha ennyire féltek akkor jobb lenne normálisan védekezni, mert azért itt van némi rizikó...

2017. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
előváladékba csak akkor lehet ha az előző magömlésből maradt bent még... nem?! meghát nem könnyű teherbe esni valakik évekig próbálkoznak... csak reális vagyok, nem élveztem bele csak meglepá hogy fehéres szinű volt az előváladék
2017. júl. 6. 23:51
 4/8 A kérdező kommentje:
szoktunk normálisan védekezni csak most úgy adta ahelyzet... amugy ugy volt h mikor kibuztam acombjára cseppent és lámpafénynél néztük hogy enyhén fehéres
2017. júl. 6. 23:52
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
remélem terhes :) ha ilyen buták vagytok.. "első"
2017. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm kedvességed. barom
2017. júl. 7. 00:17
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Lehet előváladék... Gratulálok. Két hét múlva csináljon egy tesztet.
2017. júl. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Védekezzetek, mert a hülyeség ne terjedjen! Szerintem az intelligenciátok folyt ki. Vagy az előző partnere. XD
2017. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!