Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dinnye22 kérdése:

Lehetek terhes úgy, hogy közben fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már közel 2 hónapja szedek fogamzásgátlót. Mikor már több mint 3 hete szedtem, a barátommal úgy döntöttünk, hogy óvszer nélkül csináljuk. (Az

orvossal is beszéltem, ő azt mondta már lehet.)

De félek, mert pár napja többször is hányingerem van, késik a mensim, nagyobbak lettek a melleim és sokat járok pisilni.

Néztem a neten a terhesség jeleit és ezek stimmeltek, de azt is írták,hogy ezeket más is okozhatja (pl. a gyogyszer).

Ti mit gondoltok?



2017. júl. 11. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez nem terhesség. Ha rendesen szeded, nem leszel terhes. Ezeket a tüneteket a fogamzásgátló is okozhatja. De az is lehet, hogy bebeszéled magadnak. Nyugi, szexeljetek nyugodtan, semmi gond nem lesz. Én 2,5 éve szedek fogamzásgátlót, az első hónap óta folyamatosan bennem megy el a párom. Sose volt gond.

20N

2017. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A 100%-os módszer az, ha nem szexelsz egyáltalán.

De a tabletta ha pontosan szeded elég hatásos. Egy év alatt 1000 nőből mindössze 20-50 lesz terhes tabletta mellett. Óvszernél ugyanez az arány 1000 közül 100-150.

Hangsúlyozom nem EGY aktusnál, hanem egy év alatt összesen!

2017. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!