Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Missee fogamzásgátóval kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Missee fogamzásgátóval kapcsolatban vélemények, tapasztalatok? Illetve hosszan tartó vérzés?

Figyelt kérdés

Ma szedem 14. napja a Missee fogamzásgátlót a menstruációm első napjától kezdve, ezalatt a két hét alatt folyamatosan vérzek. Az első 10 napban enyhébb volt, aztán az utóbbi négyben pedig nagyon erős vérzésem volt. Valakinek esetleg hasonló tapasztalatok? Ezzel már érdemes lenne visszamenni a nőgyógyászhoz másikat íratni, vagy érdemes lenne kivárni a következő hónapot, hogy mi lesz?

Illetve az lenne még a kérdésem, hogy aki ezt a fogamzásgátlót szedi, és budapesti, az Budapesten pontosan hol tudta megvenni? Mert több, mint 5 gyógyszertárban voltam, ahol azt mondták, hogy hiánycikk, és rendelni sem tudnak. Ha van valaki esetleg, aki tud segíteni, akkor az ára is érdekelne az adott helyen.



2017. júl. 21. 14:24
 1/5 anonim válasza:
100%
Én hét hónapig szedtem a Misseet, most fogok váltani. Nekem az volt a tapasztalatom, hogy az elso 2-3 levelig a menstruációm megjövetele előtt egy héttel kb pecsételő vérzésem volt. Nem igazán voltam/vagyok megelégedve a gyógyszerrel, hét hónap alatt több mint 10 kg-t híztam, ráadaásul óriási pattanások jöttek ki az arcomon. Remélem neked beváik! :)
2017. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem sem vált be :( Már 4. Napja nem szedem, de még mindig vérzek, már harmadik hete... Ráadásul a sürgősségin a vérképemben trombózisra utaló jeleket véltek felfedezni. Hála Istennek végül megállapították, hogy ilyenről szó sincs, de ajánlották a gyógyszer abbahagyását minél előbb.
2017. júl. 28. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked semmi bajod. Az első három hónapban ez a vérzés bármelyik fogamzásgátló szedése alatt előfordul, hiszen ez egy hormon, és a szervezetednek idő kell, hogy hozzászokjon... Ne akarja az orvos helyett dönteni.
2017. júl. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én 3 hónapja szedem és semmi hasonlót nem tapasztalok.

Teljesen jól beállt a mensim, az első hónapokban sem voltak köztes vérzések, nem híztam és a bőröm is szebb lett :)

2017. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En sem hiztam, pici pattanas volt az első honapban meg kb ket hetig barna folyas. Azota semmi gond
2017. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!