Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esely hogy terhes legyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esely hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Tegnap baratommal pharmatexet hasznaltunk de nemtudom mennyire volt elolvadva .nem belem ment 10nap mulva kell megjojjon.

2017. júl. 22. 06:17
1 2
 1/12 Ramone ***** válasza:
24%
Babakocsit tudok olcsón eladót :)
2017. júl. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi a lenyegretoro valaszt
2017. júl. 22. 06:33
 3/12 Ramone ***** válasza:
44%
Ugyan nincs mit... Mondjuk azt az egyet nem értem a technika világában hogy ha valamiről nincs 100% infó akkor miért esik nehezükre az embereknek hogy utána keressenek neten... Tehát beírod Google ba annak a vacaknak a nevét és kiadja hogy mennyi idő után hat... És máris megnyugszik a lelked hogy van e baj vagy nincs... De ehelyett inkább felmèsz egy oldalra és felteszed a kérdést és választ vársz olyan emberektől akiknek a 90% a maximum netről tud bármit is erről a fogamzásgátló módszerről és az ő véleményükre hagyatkozol ... Miért kell tulbonyolítani az életet, miért?
2017. júl. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nyilvan elsosorban azok valaszat varom akik jartak hasonloan es van tapasztalatuk. Tudom hasznalni a pharmatexet olvastam hideget meleget meg hallottam is . Hatoidovel tisztaban vagyok csak igy alakult
2017. júl. 22. 06:45
 5/12 Ramone ***** válasza:
64%
"így alakult"... Gondolom békésen mosogattál és ahogy felegyenesedtèl megszèdültèl és beleestèl egy f*ba...
2017. júl. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyi emberrel megesik ilyen ,csak te bizonyara egy besavanyodott 40eves klimaxolo ***** vagy akihez meg egy orangutan se erne bottal se
2017. júl. 22. 06:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Tovabbiakban meg legyel szives elhuzni a kerdesem alol mert normalis valaszokat varnek
2017. júl. 22. 07:00
 8/12 Ramone ***** válasza:
42%

Klimaxolni a nők szoktak ... Amire te gondolsz a pasiknál az a menopauza ami érinthet minket 40+ körül... Amitől megint csak messze vagyok még ...

Szörnyen sekélyes a biológia tudásod :/

2017. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Foleg hogy nemtudom fiu vagy e vagy lany hidd el nem hianyosak a biologia ismereteim. Latszik eleted sincs csak idejarsz ugatni . Akkor helyesbitem. Hozzad no meg bottal sem erne
2017. júl. 22. 10:17
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem került beléd sperma,akkor lehetetlen teherbe esni.
2017. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!