Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abból lehet baj, hogy mostantó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból lehet baj, hogy mostantól a fogamzásgátlót 6 órával később tudom csak bevenni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig délután 2-fél 3 között vettem be a gyógyszeremet, viszont múlt héten úgy kaptam munkát, hogy van, hogy este 8-ra fogok végezni. Eddig 7 napos szünet volt, szóval nem volt probléma, de pénteken el kell kezdenem egy újabb levelet, és nem szeretnék mindig 2 körül elkéredzkedni szünetre, ha nem muszáj, és össze-vissza sem szeretném szedni. Baj lenne, ha a következő levelet már este 8-kor kezdeném el? A tablettám betegtájékoztatója azt írja, hogy a 12 órán túli késés jelent problémát, így elméletileg nem jelenthet problémát ez a 6 órával későbbi bevétel, de szeretnék biztosra menni, mert paranoiás vagyok. :D

2017. júl. 25. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Akkor,miért nem hiszel a tájékoztatónak??!
2017. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, azt hittem, ez az oldal arra való, hogy kérdéseket tegyünk fel. :/

Amúgy meg hiszek neki, de nagyon nem szeretnék terhes lenni, mivel egyáltalán nem szeretnék gyereket, ezért biztos, ami biztos, megkérdeztem itt. De mindegy, max. egy hét óvszer lesz belőle, ha nagyon aggódom.

2017. júl. 25. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi bajod nem lesz, kezdheted 8-kor. De egyébként én is jobban bíznék a gyógyszer betegtájékoztatójában, mint egy anonim oldalon vadidegenek tudásában. Ha még mindig izgulsz, hívd fel a nőgyógyászod és kérdezz rá vagy egy gyógyszerésztől is nyugodtan megkérdezheted.
2017. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felhívnám, de szabadságon van. Köszi a válaszodat, akkor holnap este 8-kor fogom bevenni.
2017. júl. 27. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!