Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció alatt is védett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt is védett vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem be a 21.tablettát, ma lesz az első nap, hogy nem szedem, ugye a 7napos szünet következik. A 7 gyógyszer mentes napon is védett vagyok, ha úgy alakulha, hogy pl.ma szeretkezunk a vőlegényemmel? Lindynette 20-at szedek.

2017. júl. 26. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Igen védett vagy, ha pontosan kezded a következő levelet szedni.

De fogamzásgátló mellett nincs menstruáció!

2017. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, védett vagy.
2017. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem akarok beleszólni, de legalább várd meg, amíg megjön és elmúlik, mert pl aktus közben is megjöhet és ha nem veszed észre, könnyen összeszedhetsz egy jó kis fertőzést, így a párod is.
2017. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
#3 milyen fertőzést? mi rendszeresen együtt vagyunk a párommal a 7 tabimentes napon, olyankor is mikor már vérzek (zuhany alatt), és semmilyen fertőzést nem kap egyikőnk sem tőle.
2017. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek a gyors válaszokat!


4-es és ilyenkor úgy is fejezitek be, hogy benned? :) kicsit félek még, most kezdtem el szedni.

2017. júl. 26. 19:16
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, nálad sem szokás elolvasni a betegtájékoztatót?

Benne van!

Ha a szedést pontosan folytatod a következő levéllel, amikor kell, akkor a szünetben is védett vagy.

2017. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Legalább 5x elolvastam, de érdekel tapasztaltak véleménye. :)
2017. júl. 26. 19:34
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Sokaknak olyan tapasztalata van, hogy fogamzásgátló mellett lettek terhesek, mások meg nem lettek mellette terhesek. Most mégis milyen tapasztalatot vársz?

A betegtájékoztatóban egyértelműen benne van, hogy igen védve vagy, ha a szedést pontosan folytatod a következő levéllel.

Ha valakinek mégis besikerül, akkor mi van? Ilyen is van.

2017. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem kell engedélyt kérnem ahhoz, hogy az oldalt rendeltetésszerű használata szerint igénybe vegyem, hiszen azért találtak ki, hogy kérdést tegyek fel. Nézd rajtad kívül pár embernek sikerült időt szakítania arra, hogy válaszoljon és segítsen nekem, mindezt kedvesen tették,anélkül, hogy belém kkötöttek volna. Szerintem vegyél róluk példát! Minden jót!
2017. júl. 26. 20:56
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Mindenki szinte válaszolt a kérdésedre, nem? Akkor mi a probléma? Ha nem tetszenek a válaszok, nem kell kérdést feltenni.

Meg ennyire ráparázni sem kell, mert akkor kár nemi életet élni.

Ha a betegtájékoztatónak nem hiszel, márpedig annál biztosabb nincs, akkor mi mit tehetünk érted? Nekem sosem jött össze a terhesség, csak mikor terezve volt. Tablettaszünetben is ugyanúgy történt az együttlét, nem volt plusz védekezés. Ettől függetlenül számos ember esik teherbe fogamzásgátló mellett. Hogy miért? Azt már ne firtassuk.

2017. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!