Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció alatt is védett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt is védett vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem be a 21.tablettát, ma lesz az első nap, hogy nem szedem, ugye a 7napos szünet következik. A 7 gyógyszer mentes napon is védett vagyok, ha úgy alakulha, hogy pl.ma szeretkezunk a vőlegényemmel? Lindynette 20-at szedek.

2017. júl. 26. 17:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyedül a te válaszod okozott némi problémát, de legutóbbi hasznosnak bizonyulna, ha nem lenne ilyen modorod.
2017. júl. 27. 20:41
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

De hülye kérdésre ne várj normális választ.

Azért marhára kiborító, hogy egyesek szedik a fogamzásgátlót, luxus számukra elolvasni a betegtájékoztatót, aki meg megteszi, az meg nem hiszi el, amit olvas benne. Akkor nem kell szedni. Semennyivel nincs nagyobb esély a terhességre szedés alatt, mint a szünet alatt. Ha normálisan, előírásszerűen használja a szedője és odafigyel mindenre, ami a betegtájékoztatóban le van írva, akkor nem szükséges semmikor a szedése alatt, így a szünet alatt sem kiegészítő védekezés. Indokol esetben igen, de az is le van írva a tájékoztatóban.

Én csak ettől tudok kiakadni, hogy miért szedi valaki, ha nem hiszi el, hogy hatásos? A modorommal pedig semmi baj nincs elhiheted, csak tudod borzasztó ilyeneket olvasni.

2017. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem is borzasztó ilyen megnyilvánulásokat olvasni. Minden jót!
2017. júl. 28. 14:15
 14/15 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Igen, úgy fejezzük be. Teljesen védett vagy, ne félj. :)
2017. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ennyi idő utan már megnyugodtam Hihi :)))
2017. szept. 7. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!