Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 2 hét kihagyás után újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 hét kihagyás után újra elkezdem szedni az antikoncepciót, akkor a hatása kifejtéséig várni kell minimum 1 hónapot?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy gond legyen, ha újra gumi nélkül szeretnék szeretkezni a párommal.

2017. júl. 31. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

OFF

.

Antikoncepció? Ez vicces. Így még sosem hallottam.

2017. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló.... ha igy jobban tetszik :)
2017. júl. 31. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Rájöttem. Erdélyi vagy talán?
2017. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

felvidék :D

a választ nem tudod véletlenül?

2017. júl. 31. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnám, már megírtam volna. Én még sose szedtem. :-) A betegtájékozató nem ír erről? Esetleg kérdezd meg a gyógyszertárban, vagy, ha van nőgyógyászod, akkor tőle.
2017. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 napot kell varni,kiveve ha kozben megjon es epp a menstruacio elso napjan kezded el ujra.
2017. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg 7 napot elég várni vele, viszont én a helyedben kivárnám azt, amíg végigszedem az első levelet.
2017. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!