Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elloptak a taskam az este....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elloptak a taskam az este. Benne volt a foggamzasgatlo tablettam es meg a recept is a penztarcamban. Szerintetek fognsk sdni s gyogyszertarban ilyen esetben? Gyors valaszokat kernek.

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
talán... blokk megvan?
2010. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk van olyan gyógyszertár, ahol recept nélkül is kiadják
2010. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. a betegtajekoztatom van meg csak, de remelem eleg lesz.
2010. máj. 23. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:
hú.. szerintem necces, de próbáld meg
2010. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyhavi adagot kiadnak recept nélkül, 3 havit nem mindenhol! és a gyógyszerészek is megértik az ilyesmit, ha ezt elmondod nekik, tuti kiadják!
2010. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi fogamzágátló volt benne?Egy bogyó vagy levél?Mivel recept is volt még gondolom nem váltottad ki, sztem jó lenne ha jelentenéd is ezt az esetet, mert bárki kiválthatja :S

háziorvossal fel tudsz iratni 1 havit

2010. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kiadják, de ha nem, akkor menj el az orvosodhoz és meséld el neki a sztorit, ő biztos ad :-)
2010. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!