Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az alkoholtól elveszíti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkoholtól elveszíti a fogamzásgátló tabletta a hatását? Vagy teljesen független?

Figyelt kérdés
Jön a nyár, bulik és félek, hogy a fogamzásgátló nem hat az alkohol miatt. Ez lehetséges? Nem akarok 17évesen gyereket.
2010. máj. 23. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha félsz a bábuktól, szopjál, vagy engedd ancsába!
2010. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem hánysz 1-2 órán belül, miután bevetted a fogamzásgátlót, akkor én úgy tudom, hogy nem gyengít a hatásán. én is megiszok 1-2 sört, volt, hogy hánytam a bevétel után 4-5 órával, de az orvos akkor is azt mondta, nincs félnivalóm. de azért ne vicc túlzásba
2010. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsi, *vidd
2010. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gyengíti az alkohol,csak ne rúgj be annyira,hogy hányás legyen a vége.A tabletta felszívódásának hatóideje 3-4 óra!De ezt biztosan megtalálod a tájékoztatóban is!
2010. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tőkésréce ***** válasza:
nincs rajta a használati utasításon hogy alkohollal nem fogyasztható? minden szeren ott szokott leni, ha bármi gubancot okozhat...
2010. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet piálni, még szerencse:D képzeld el, mi lenne ha senki se ihatna, aki szed fogamzásgátlós, igazuk van az előttem szólóknak, miután bevetted 3-4 óráig ne hányj:D hagyd felszívódni a bogyót, ha már olyan rohadt drága és még egy gonddal több is, amit a lányoknak el kell viselniük...:D
2010. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt megteheted, ha nagyon félsz, hogy reggelente szeded be a gyógyszert, a bulik-piálások általában úgyis este vannak:)
2010. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!