Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal most akarom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal most akarom elvesziteni a szüzessegem már lassan egy éve vagyunk eggyütt es imádom őt. A fogamzásgátlò mennyire véd? Meg mik a mellékhatásai? Most akarok iratni magamnak

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Használjon ink gumit
2017. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
A fogamzásgátló jó, de a betegségektől nem véd- használjátok óvszerrel együtt mindkettőt. A fogamzásgátló sem véd száz százalékosan, a mellékhatások is különbözőek lehetnek. Érdeklődj a nőgyógyászodnál, ha normális, mindent részletesen el fog magyarázni.
2017. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A fogamzásgátlónak kell némi idő, hogy normálisan védjen. Első alkalomra a legjobb megoldás szerintem a gumi. A síkosító miatt könnyíti a behatolást, aktus után azonnal leellenőrizhető, hogy védett e, valamit az esetleges betegségektől is véd.
2017. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Ki az az elmebeteg, aki fogamzásgátló mellett gumizik?
2017. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Enis eloszor gumival akarom de aztan fogamzasgatlo
2017. aug. 3. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó!


Például mert kiegészítő védekezésként használja, mert olyan gyógyszert szedett, ami csökkenti a hatását vagy esetleg valami miatt kimaradt egy szem nem biztos magában. Vagy új a partnere, mivel a gumi a betegségekkel szemben is véd.


Inkább használjon valaki plusz védekezési módszert, mint utána egy nem kívánt terhességgel találja magát szemben.


Tájékozódj kicsit! ;)

2017. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
50%

Az a baj a fogamzásgátlóval, hogy eléggé tönkre tudja tenni a szervezetet. Most vagyok abban a korosztályban, ahol egyre több kortársam tervez gyereket és teszi le a fogamzásgátlót sok év után.

Mindegyik szinte panaszkodik, hogy hónapok után sem állt helyre a szervezetük, zsíros a hajuk, tele vannak pattanással, nem jön meg nekik és még cisztákat is kaptak sokan az abbahagyás után.

Nem akarlak lebeszélni, de gondold át, olvass utána, beszélj olyanokkal akik régóta szedik.

Ha jól be van állva a ciklusod, nem fájdalmas a menstruációd, akkor még jobban lebeszélnélek róla.

Egyébként jól véd a fogamzáságtló, ha megfelelően van szedve és be van tartva az a pár egyszerű utasítás, akkor kb 100%-osan véd. Emiatt nem kell aggódni.

De lehetnek mellékhatásai, amiket írtam pl abbahagyás után..

Közben gyakori mellékhatás a libidócsökkenés szokott lenni, meg esetleg fejfájás. De a szedése közeben inkább pozitív dolgok vannak, kevesebb lesz a vérzés, kevésbé fog fájni és óramű pontossággal fog jönni és távozni.

2017. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Itt most szó se volt ilyenről, hogy antibiotikumot szedett és nem véd a fogamzásgátló, kedves hatos.
2017. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Első nap mindig nagyon szoktam görcsölni ès össze vissza jön meg .. egyszer egy hetet kèsik valamikor pedig hamarabb jon meg egy kèt nappal...
2017. aug. 3. 15:03
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Kedves #8!


Te kérdezted, hogy "Ki az az elmebeteg, aki fogamzásgátló mellett gumizik"


Erre reagáltam azzal, amit írtam. Új partnernél, új gyógyszernél, pláne ajánlatos a gumi!


Miért kell rögtön "elmebetegezni"?


Miért nem lehet normális hangnemben válaszolni a kérdésekre?

2017. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!