Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Esett már át valaki orrplaszti...

Esett már át valaki orrplasztika vagy mellplasztikai műtéten? Elegem van már. Változtatni akarok.

Figyelt kérdés

Nagy, csúnya orrom van és állandóan ezzel csesztetnek. Elegem van!

Alapból elég férfias arcom van. Ez az orr mindent elront. Annyira irigylem azokat, akiknek pici, pösze orruk van.

A melleim meg kicsik, amivel még nem is lenne semmi bajom. Csak az, hogy nem gömbölyűek hanem undorító hosszúkásak.

Mennyibe kerül egy orrplasztika? Sehol nem találtam árakat. :/

17/L



2017. máj. 21. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2017. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dr. Csuha Lajosnál vannak árak is, és korábbi műtétjeiről egy csomó fotó is.

Kiváló plasztikai sebész, és az árai is mérsékeltek:


[link]

2017. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. máj. 22. 19:46
 4/4 anonim válasza:
100%
Budapestplasztika.hu , en itt csinaltattam egy eve, 480 ezer forint volt, nagyon csunya orrom volt, utana merfoldekkel jobb lett, sajnos egy heg miatt nem voltam vele elegedett, de 2 napja azt megmutottek, szinten ugyan ott, ugyan az az orvos, remelem mostmar teljesen elegedett leszek, sok macera van vele, de ha tenyleg szeretned es nem erzed jol magad a borodben megeri, mert sokkal jobb lesz utana a kozerzeted, a melleddel szerintem meg ne foglalkozz:)
2017. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!