Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kellhet kiegészítő védekezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellhet kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés
14 szemes antibiotikumkúrán vagyok vasárnapig, naponta egy szemet kell bevennem reggel, a fogamzásgátló tablettámat pedig minden este hat körül szoktam bevenni, abból pedig kedd este fogy el az utolsó szem. péntek reggel szokott mindig megjönni, nekem pedig pont csütörtök estére van betervezve szex, és az lenne a kérdésem, hogy ebben az esetben kell kiegészítő védekezés, mert az antibiotikum gyengíti a tablettát, vagy nem? csak mert arra gondoltam, hogy reggeltől estig azért eltelik kb fél nap, és addigra csak felszívódik az antibiotikum, és utána már tud a szervezetem a fogamzásgátló lebontásával foglalkozni, nem?

2017. aug. 9. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp! Más bogyókkal együtt okozhat problémát, és az antibiotikum egy eléggé rizikófaktor ebből a szempontból.
2017. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A teljes antibiotikum kúra alatt és még utána 1 hétig, tehát neked összesen 3 hétig kell kiegészítő védekezést alkalmaznod.

Az egy dolog, hogy órák telnek el a bevételek között, de az antibiotikum attól, hogy felszívódik, egész nap, ezáltal a teljes kúra alatt kifejti a hatását, tehát képes annyira legyengíteni a fogamzásgátló hatását, hogy könnyen becsúszhat egy baba, ha nincs más védekezési mód pluszban.

2017. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!