Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megnyugtatás képpen ugye nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnyugtatás képpen ugye nem lehetek terhes? (18/l)

Figyelt kérdés
Most voltam először együtt a barátommal, úgy hogy fogamzásgátlót szedek. Az első havi adagot beszedtem a vérzésem is jól jött meg (voltak köztes vérzéseim első héten). A 2.levél 6.szemnél jártam mikor gumi nélkül voltunk együtt. Tudom hogy nincs esély a terhességre de ha mégis az lennék mégis miből jönnék rá? Tudtommal fg. mellett is megjön a havi. (fogamzásgátló előtt össze vissza jött meg mindig és kicsit mindig aggódom az ilyen jellegű solgok miattt)

2017. aug. 10. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megjönni a megvonásos vérzésed, de nem lesz semmi probléma hidd el. Élvezzétek az együttlétet! :)
2017. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezz meg testvért, ismerőst akinek már vsn gyereke, vagy éppen terhes mik a tünetek.
2017. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha lenne olyan akitől megkérdezném akkor nem írtam volna ki kérdést. Köszi a válaszokaz. Köszi első :)
2017. aug. 10. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, már véd rendesen. Mi is így csináljuk már 2,5 éve. Nagyon jó. :)
2017. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj kérdező, de miért nem a keresőbe írod be, hogy mik a terhesség jelei?

Lehet mondjuk találsz egy cikket amit esetleg egy szülész-nőgyógyász írt... nem pedig valaki unalomból ír neked valami hülyeséget...

Mellesleg a fogamzásgátlónak is van használati utasítása, azon kívül gondolom, nem a szomszédtól kérted, hanem doki írta fel, szerintem Ő is jobb válaszokat tud adni, mint sok ember itt.

De ez csak az én véleményem...

Ja hogy válaszoljak is. Nem valószínű, hogy terhes lennél, és mellette is megjön, sokan azért szeretik, mert így viszonylag rendszeres és kiszámítható mikor esedékes.

2017. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ha ilyen pro vagy akkor linkelhetted is volna. Ez az oldal azért van, hogy kérdezzek mert képzeld el hogy nem találtam rá kielégítő választ! :O de nagyon unatkozhatsz ha ide jössz kötekedni segítség nélkül .
2017. aug. 11. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!