Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kelleni fog az óvszer? 19/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kelleni fog az óvszer? 19/l

Figyelt kérdés
Már 2 éve fogamzásgátlót szedek,de 8 hónapja már nem volt barátom.Illetve most van,ma előfordulhat,hogy szeretkezni fogunk.Csak azért merül fel bennem a kétely,hogy kellene óvszer,mert előző hónapban nagy csúszások volt a fog.gátló bevételei között.Mármint volt,hogy egyik este 8-kor vettem be,de másnap csak hajnali 2-kor tudtam,de soha nem maradt ki egy darab sem.Most már egy másik levelet szedek,abból már 11 darabot beszedtem(itt is volt csúszás,de max 2 óra különbségek voltak).Kell aggódnom,vagy nyugadtan lehet óvszer nélkül?

2017. júl. 31. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
A fogamzasgatlo sem nyujt teljes vedelmet,de ettol fuggetlenul szerintem nem kell aggodnod egy varatlan terhesseg miatt.
2017. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hááát. Végül is technikailag szerintem védve vagy, de ha aggódsz, akkor inkább használjatok óvszert, vagy kúpot, vagy valamit, hogy feszültség nélkül mehess bele az együttlétbe.
2017. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Inkább használnák óvszert, főleg, új partner fiatal vagy...


A bogyi a betegségek ellen nem véd!

2017. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
11 szem már elég sok, max 2 óra csúszás meg kb semmi, szóval szerintem fölösleges óvszert használni. gondolom, ha összejöttél vele, akkor tisztában lennél pl azzal is, ha lenne valami nemi betegsége, mert feltételezem, hogy megbíztok egymásban :D ha óvszert használsz, akkor semmi értelme fogamzásgátlót szedni.
2017. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem véd a fogamzásgátló, de új partnernél mindenképpen óvszer!!!! Legalább egy vagy két hónapig. Aztán ha tartós lesz a kapcsolat akkor el lehet hagyni. 26/L
2017. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Használj óvszert... megbízhatóbb, mint a gyógyszer. Főleg, ha nem vagy képes egyidőben bevenni.


Ha meg kiszakadt a gumi az észreveszed és akkor még bőven van lehetőséged bevenni eseményutánit.


A gyógyszernél meg sakkozhatsz, hogy vagy bejön vagy nem.


Óvszer +1, véd a betegségek ellen is.

2017. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Miért szedne bárki is tablettát, ha nincs kapcsolatban?
2017. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Csak te roncsold a méhedet. Úgy kell neked.

Aztán csodálkoztok, hogy a gyerekeitek fogyatékosok lesznek.

2017. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
aki azt mondja, hogy az óvszer megbízhatóbb, mint a gyógyszer, az előbb inkább tájékozódjon egy kicsit. mindenhol tényként közlik, hogy a fogamzásgátló tabletta nyújtja a legbiztonságosabb védelmet, nyilván nem viccből írják sem a betegtájékoztatókon, sem a neten, sem sehol. más kérdés, hogy csak akkor adja meg a maximális védelmet (nem 100%, de közel 100), ha valaki rendesen szedi, de ez minden fogamzásgátló módszerrel így van. ha béna vagy, és nem tudod rendesen használni, akkor nem hatásos. mondjuk ha nem figyelsz, hogy kiszakad-e a gumi... de ez csak egy példa. az esemény utáni tabletták meg ennyi erővel ugyanúgy nem 100%osan biztosak, mint a fogamzásgátló tabletták.
2017. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
100%-os fogamzásgátlást az nyújt, ha naptármódszer alkalmazása mellett óvszerrel, tablettával SEM szexelsz. :-))
2017. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!