Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mondjam el a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a barátomnak, hogy késik vagy csak ha biztos, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2.napja késik, pedig gyógyszert szedek. Lehet, hogy terhes vagyok? Soha nem maradt ki egy szem sem, pontosan szedem, szóval én lennék az 1 %?:(
2010. máj. 24. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem nyugodj meg. 2 nap még nem a világ. késhet bármitől...

2010. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, és ne mond el neki. Nagyon idegesek tudnak lenni! Nekem is szokott késni tabival 1-2 napot néhány hónapban. Lehet kicsit stresszesebb hónapod volt, ne aggódj! :)
2010. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

úgy van ahogy az előző mondja:)

Sőt, volt már olyan is h vkinek akkor jött meg mikor elkezdte a köv.levelet, ne aggódj

2010. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma teljesen rákattantam a sütire, pedig nem szeretem. Kicsit megijedtem...
2010. máj. 24. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, az étvágynövekedés, meg ehhez hasonló tünetek nem jelentkeznek ilyen hamar terhességnél. Bármitől késhet 1-2 napot, és ha stresszelsz, attól csak tovább tolódhat. Nyugodj meg, ha pontosan szedted, nemhiszem hogy terhes vagy.

Amúgy mi mikor óvszerrel védekeztünk (minden aktusnál, sosem dugta be anélkül, sosem szakadt ki), nekem egyszer két hetett késett, és én már az első napon megmondtam a barátomnak hogy késik, együtt paráztuk végig a két hetet. Negatívat is teszteltem, és csak a teszt után 3 nappal jött meg.

2010. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha még 2 napig nem jön meg, én is elmondom neki.
2010. máj. 24. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem 4 napot késett és velem ilyen nem fordult elő. a a barátom már teljesen beletörődött h baba lesz boldog volt és megjött hétfőn :S
2010. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szija:) szerintem nem érdemes aggódnod, ugyanis aki tablettát szed az is stresszel, vagy csomó olyan más tényezőktől is késhet amire te nem is gondolsz:) az étvágynövekedés pedig attol van, hogy a szervezeted felkészül arra hogy vért fog veszíteni és ilyenkor több energiára van szükséged:)egyébként aki tablettát szed, nem valószínű szerintem, hogy teherbe esi, ugyanis nekem az orvosom mondta, hogy ilyenkor a méh összehúzódik. Olvastam is régebben, hogy a tabletta szedése után idönként fél év is szükséges, hogy a szervezet kitisztuljon és gyermek foganhasson.:)nyugi megfog jönni
2010. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2010. máj. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nyugi szerintem nem vagy terhes! ha szeded rendesen,akkor esélye sincs!Nyugi!A gyógyszerrel lehet késleltetni is !Nekem is szokott késni még heteketis!Szval nyugiii:D
2010. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!