Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni egy tablettát a 3. héten, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az elfelejtett tablettát pótoltam másnap az aznapi tablettával együtt, azonban ma vérzést tapasztaltam, vagyis inkább barnázást, pedig a levélből még hátravan 3 szem. A betegtájékoztatóban az van írva hogy ilyenkor nem kell hagyni 7 napos szünetet hanem rögtön meg kell kezdeni az újabb levelet. Ebben a hónapban csak egyszer voltam együtt a barátommal akkor is gumival, szóval a teherbeeséstől nem tartok. Lehetséges az hogy, úgy teszek mintha semmi sem történt volna, és nem kezdem el rögtön a másik levelet, hanem tartok egy 7 napos szünetet ahogy az lenni szokott? Nem szeretném ha elcsúszna a ciklusom. Természetesen akkor védekeznénk még pár hétig más módon. Köszönöm előre is!

2017. aug. 17. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Konzultálj a nőgyógyászoddal, ő ismeri a kórképedet az a legbiztosabb!
2017. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Időutazás vissza, azt beveszed és vissza ugrás mostanra.
2017. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamikor 2 napig elfejtettem bevenni a gyóygszert a párom 2-3x bennem ment el és nem volt gyerek.

Amikor elkesztem szedni a gyógyszert rá 5 napra már belém ment el nem lettem terhes.

Ezek a szedd 1 hónapig ne hagyj ki 1 napot se dolgok azért vannak oda írva mert így 99,9% hogy nem leszel terhes ha 1 napot kihagysz akkor talán 98,9% hogy nem leszel...

Nem kell parázni. Maximum annyi hogy ne úgy aludjon el hogy oldalról benned van és beléd élvezett és az anyag benned marad.

2017. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia en amikor az utolso ket szemet hagytam ki Es előtte ket nappal egyutt voltam a baratommal akkor sem kezdtem rögtön uj levelet. Ugyanugy tartottam 7nap szünetet Es a 8on pedig kezdtem a masik levelet.
2017. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 23. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!