Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexuális kapcsolatom van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SONYXJ kérdése:

Szexuális kapcsolatom van egy lánnyal. Az sex előtt letisztáztuk, hogy szed fogamzásgátlót. Elméletileg idáig 7-tablettát szedett be. Nyugodt lehetek?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondta, hogy nyugodtan beleélvezhetek. Napi 3-4 aktus van közöttünk és mindig benne megyek el. Nyugodt lehetek, hogy biztos védelmet nyújt a gyógyszer??
2017. aug. 17. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet becsap azt nem is szedi :) Hamarosan bejelenti, hogy gratula apuka lettél , ezért élvezhetsz el benne ennyiszer .
2017. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akivel dugtam és szedte a tablettát teherbe esett. Hál isten nem tőlem, mivel nekem volt annyi eszem, hogy ragaszkodjak mindig a gumihoz. Szóval good luck! 27/F
2017. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Még csak 7-et?? Az még nem véd
2017. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sose lehetsz az. Nincs teljes vedelem.
2017. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En a helyedben nem biznam a veletlenre. Huzz a kukacodra ovszert de legalabb ne elvezz vele. Ha mar dugod ovszer nelkull keszulj az apasagra. Sok szerencset
2017. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
20%
Minden fogamzasgatlo egy honap utan ved csak . Vagyis kell egy honapot szedd minimum h hatasos legyen
2017. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én os összejöttem egy nővel, azt mondta hogy nyugodtan élvezzek bele, szed gyógyszert.

Aztán kiderült, hogy pár napja kezdte.

Együtt voltunk pár hétig, jól is éreztem magam vele, de beparáztam hogy lehet hogy a gyerekkel akar megfogni, így dobtam.

Ne bízz senkiben, nem tudhatod mi jár a fejében.

2017. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

6., ez nem igaz. Ha a menstruáció első napján kezdi el szedni, akkor rögtön, ha a 2-5. napon, akkor egy hét után véd. Az egy hónapot a nőgyógyászok csak azért mondják, mert az első hónapban hajlamosak a nők feledékenységből kihagyni 1-2 szemet, és jobb a biztosra menni.

Amúgy kérdező, én lány vagyok, és fogamzásgátlót szedek, de még így is azt mondom, szexkapcsolatba biztos nem mennék bele gumi nélkül. Egyrészt az véd a betegségektől, másrészt a tabletta 99.5%-os védelmet nyújt tökéletes szedés mellett, de egy szexkapcsolatban számomra annak a 0.5% hibalehetőségnek sincs helye. Szóval én a helyedben felhúznám azt az óvszert.

2017. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
8# en 0,5%nal jobb aranyral tudok, tehat hogy meg ennel is kisebb a terhesseg eselye, bar lehet, ez is fog.gatlo fajtajatol fugg. amugy tenyleg nem kell egy honapot varni, sok gyogyszer egy szem utan is ved
2017. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
A tabi kb egy ket het utan nyujt teljes vedelmet, de meg igy is tortenhetnek balesetek. Vagy lehet nem is szedi!
2017. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!