Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor szedjem be a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szedjem be a fogamzásgátlót ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Most írta fel a doki a Jangee fogamzásgátlót, tulajdonképpen értem a használatát, de.. Úgy gondoltam hogy este 8kor szedném be mindig, mert olyankor itthon vagyok vagy ha mégsem akkor eltudom vinni, és abban az időben be is tudom majd szedni. Viszont múltkor pl éjfélkor jött meg.. Ilyenkor ne szedjem be rögtön ugye? Hanem majd másnap este 8kor? Nem baj az, hogyha megjön és eltelik kb 20 óra és csak utána szedem be? Mert az majdnem egy nap.. Az már nem túl késő a teljes védettséghez?

2017. aug. 12. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Elkezdheted a 2. napon is,de akkor elengedhetetlen lesz az első héten(vagy inkább az 1.hónapban)a kiegészítő védekezés mellette.
2017. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, de most akkor ha éjfélkor jön meg szedjem be akkor? És utána való napon már szedhetem este 8kor is? Soknak számít az a 4 óra? AAaa ezt az egyet nem értem :D
2017. aug. 12. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos írja a tájékoztató,hogy hány órát lehet csúszni.Elcsúsztatod,onnantól meg a másik időpontban veszed be.
2017. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Drága kérdező, belehalsz, ha 1 hétig még használtok óvszert?:)

Arról nem beszélve, hogy honnan tudod, hogy mikor jön meg? Attól, mert múltkor éjfélkor jött meg, honnan tudod, hogy a következő nem reggel 6-kor fog?

Lesz még olyan, hogy akár hetekig majd óvszert kell pluszban használnod, hidd el, hogy nem ezen a pár napon fog múlni. Inkább ez, minthogy megjárd a hadak és a nem kívántan lettem terhes útját, nem?:)

2017. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!