Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet teherbe esni szoptatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet teherbe esni szoptatás alatt de úgyhogy szoptatás alatti fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés
Szülés után egy hónappal meg is jött a menstruációm ami sokáig is tartott majdnem 2 hétig és most elvileg meg kellett már jönnie (férjem nem ment el bennem)
2017. aug. 19. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze
2017. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Szülés után idő kell mire regenerálódsz. Főleg h szoptatsz is. Én januárban szültem megjött egyszer májusban meg kost augusztusban. No para 😊
2017. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis szülés után két hónappal jött meg a menstruációm
2017. aug. 19. 23:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó köszönöm a válaszokat ☺️
2017. aug. 19. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem ment el benned a férjed,akkor nem tudom,hogy mégis mitől eshetnél teherbe.:)
2017. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%

Szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlók nem a legbiztonságosabbak. De ha megszakítással is kombináltátok, akkor nem tartom túl valószínűnek, hogy terhes lennél. De azért csinálj egy tesztet.

De ha abszolút nem akartok babát és élvezni is szeretnétek az együttlétet (mert számomra semmi izgalmas nem volna az együttlétben, ha meg kéne szakítani), akkor használjatok óvszert védekezésképpen.

2017. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!