Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtünk a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk a barátommal szerintetek lehet bajom?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk, de az elején nem használtunk gumit. (Nem volt sok idő, mert nem engedtem sokáig) A menstruációmból nem tudom megállapítani, mert összevissza szokott megjönni. Van, hogy három hónapot kimarad. Szóval tegnap lefeküdtünk és félek, hogy lesz valami. Nem élvezett belém. Ő elég sok lánnyal lefeküdt már gumi nélkül és egyiknek sem lett baja. Anyának nem szeretném elmondani, mert én nem akartam annyira ezt az egészet. ÉS NEM OLYAN KOMMENTEKET VÁROK, HOGY AKKOR MINEK CSINÁLTAM. Segitséget szeretnék...nagyon félek:(

2017. aug. 20. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

"Ő elég sok lánnyal lefeküdt már gumi nélkül és egyiknek sem lett baja"


A komolyabb következményekkel járó szexuális úton terjedő betegségek egy része (pl. HPV, Chlamydia) sokáig, gyakran hosszú évekig tünetmentes nőknél is, nem csak a férfiaknál.


Érdemes azért a "nem sok időért" óvszer nélkül akár egy ilyen betegséget, akár egy nem kívánt terhességet kockáztatnod?

2017. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Úgy mégis milyen fajta segítséget vársz?

Az első tökéletesen leírta egyébként a lényeget.

2017. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
69%
Hány évesek vagytok? Első alkalom? A megfogalmazásból ítélve nem biztos, hogy eléggé érett vagy a nemi élethez. Mi nem látunk beléd, nem tudunk ebben segíteni. Ha pedig anyukáddal sem vagy képes erről beszélni, hogy fogsz például a nőgyógyásszal?
2017. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Segitséget szeretnék...nagyon félek:(

----

Kicsit korábban kellett volna félni.

2017. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!